Transmisja Boxing Night 14, podzielona na pasmo darmowe oraz płatne PPV

28 luty 2018
2
Transmisja Boxing Night 14, podzielona na pasmo darmowe oraz płatne PPV

Na pytanie o transmisję telewizyjną Boxing Night 14 na Stadionie Narodowym, Marcin Najman odpowiedział częściowo w przedostatnim MMAnews Live #53. Zanim padnie oficjalnie nazwa partnera telewizyjnego, dowiedzieliśmy się iż amerykańskim wzorem, gala zostanie podzielona na dwie części, darmową oraz płatną. W krótkiej rozmowie z organizatorem, ten potwierdził najnowsze rewelacje:

Pytanie o transmisję telewizyjną Narodowej Gali, pada już od dłuższego czasu. Prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z TVP Sport, TVP 1 oraz TV Puls. Nie wykluczone również, że do rozmów dołączy kolejna ogólnopolska telewizja. na dzień dzisiejszy nie jest przesądzone w której telewizji zostanie pokazana Narodowa Gala. Natomiast zapewniam kibiców, że część gali na pewno zostanie pokazana w otwartym paśmie, a część w płatnym Pay Per View.

To nie koniec rewelacji na temat majowej gali, ale o tym między innymi w dzisiejszym MMAnews Live #55.

Podziel się ze znajomymi
  • 104
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lamikoboy
Lamikoboy
3 lat temu

Rodzi się tylko pytanie. Zarówno Izu jak i Wach to są bokserzy, którzy w otwartej TV nie przyciągali tłumów. Pytanie kto będzie chciał za to zapłacić. Życzę powodzenia, ale mam obawy co do tej gali.

Dariusz
Dariusz
Reply to  Lamikoboy
3 lat temu

Spokojnie, Najman tez jest na karcie walk. Polska go kocha.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x