UFC FN 126: Derrick Lewis głodny zwycięstwa z Tyburą bardziej niż kiedykolwiek

15 Luty 2018
0
UFC FN 126: Derrick Lewis głodny zwycięstwa z Tyburą bardziej niż kiedykolwiek
foto.: ufc.com

Kiedy poziom pewności siebie jednego zawodnika wynosi 100% jak u Marcina Tybury, a Derrick Lewis zapowiada pragnienie zwycięstwa za wszelką cenę, możemy być pewni, że na końcu na pewno wygrają sami fani. Na oficjalnej stronie UFC, właśnie pojawił się wywiad z „Czarną Bestią”, który zapowiedział chęć mocnego powrotu:

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i robiąc sobie przerwę, gdzie moje ciało i umysł potrzebowały tego, czuję się głodny zwycięstwa bardziej niż kiedykolwiek. Znowu wrócił mi głód. Jeszcze kilka tygodni temu byłem w stanie, gdzie miałem naprawdę dość. Nawet moje zwycięstwa nie satysfakcjonowały mnie. Nie czułem jakbym zwyciężał, bo mentalnie byłem nieobecny. Potrzebowałem jedynie przerwy i najwyraźniej nacisnąłem właściwy przycisk.

Zgodnie z analizą sprzed kilku tygodni, Lewis zwrócił szczególną uwagę na kopnięcia na kolano rywala, które Polak dodał odkąd przeniósł się do Grega Jacksona. Tym razem, przemycił dodatkowo nowy wątek swoich przewidywań:

On robi teraz te słynne kopnięcia „Oblique”, gdzie kopiesz kolano i takie tam. Czuję, że Marcin spróbuje ze mną pójść w zapasy.

Jak zapewnił dalej, samemu również ma królika, którego wyciągnie z kapelusza w odpowiednim momencie:

Czuję się znacznie lepiej i mam kilka nowych trików. Uczyłem się nowych rzeczy w międzyczasie i miejmy nadzieję, że uda mi się je poukładać w całość w dniu walki. Wiem, że Tybura to ciężki oponent, jest dobrym grapplerem, wytrzymałym facetem z kondycją i ma za sobą dobry team. Wyjdę tam i dam mocną walkę, bo czuję iż mam coś do udowodnienia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o