UFC Londyn: Peter Sobotta pozwoli przemówić pięściom w walce z Leonem Edwardsem

12 Luty 2018
UFC Londyn: Peter Sobotta pozwoli przemówić pięściom w walce z Leonem Edwardsem

Już 17 marca, Peter Sobotta (17-5-1) stanie przed szansą zdobycia trzeciego zwycięstwa z rzędu, bo zgodnie z zapowiedzią, w O2 Arena zmierzy się z utalentowanym Leonem Edwardsem (14-3) po ciągu czterech zwycięstw w UFC. W jednym z wywiadów Brytyjczyk sprawiał wrażenie, jakby już patrzył przez pryzmat polsko-niemieckiego fightera w kierunku TOP 10. Peter jednak traktuje swoje wyzwanie poważnie:

Zawodnicy za dużo gadają. Mój przeciwnik mówi dużo gówna i jest rozczarowany, że musi walczyć ze mną. To dobrze. Myślę, że po walce będzie jeszcze bardziej zawiedziony. Przynajmniej zaakceptował wyzwanie. Inni tego nie zrobili.

Obecnie, dla wielu liczba obserwujących w mediach społecznościowych jest ważniejsza niż wystąpienie w ringu. Wirtualny świat ma dla nich większe znaczenie niż rzeczywistość. Myślę, że to nie w porządku. Nie pozwolę jednak, by to mnie zirytowało. Kontynuuję ciężką pracę i pozwolę przemówić swoim pięściom. Do zobaczenia 17 marca w Londynie. #RealFighter

Patrząc na sposób w jaki Sobotta pokonał weterana Bena Saundersa, Peter ma spore szanse aby podnieść ciąg zwycięstw. Przeciwko sobie będzie miał jednak nie tylko przeciwnika, ale również tysiące skandujących lokalnych kibiców.

Komentarze

  • vitot

    Peter Sobotta dobry zawodnik, poukładany i z ogromnym doświadczeniem mimo młodego wieku