Alexandru Lungu kolejnym zawodnikiem turnieju Road FC w kategorii Open

autor:
28 marzec 2018
0
Alexandru Lungu kolejnym zawodnikiem turnieju Road FC w kategorii Open
foto.: roadfc.com

Do zmagań w turnieju Road FC 2018 OPENWEIGHT GRAND PRIX dołączył właśnie rozpoznawalny reprezentant Rumunii – Alexandr Lungu (16-4-0), który jest jak na razie drugim obok Aoriego Gele (6-2-0/1NC) zawodnikiem zmagań turniejowych. Road FC 047 odbędzie się 12 maja w Pekinie.

Ośmioosobowa konfrontacja superciężkich wojowników na pewno odbije się szerokim echem w środowisku MMA, ponieważ jak wiadomo królewska kategoria rządzi się swoimi prawami. Pierwszy z ogłoszonych kryjący się pod pseudonimem Heavyweight Supernova – Aori Gele, pomimo blisko 150 kilogramów tuszy, potrafi solidnie przyłożyć, bo wszystkie pojedynki kończył przez nokauty lub techniczne nokauty właśnie dzięki swoim ciężkim pięścią. Superciężki Lungu także lubuje się w nokautowaniu rywali, co potwierdza 11 nokautów na 16 wygranych walk. 43-letni olbrzym jest aktualnie na fali czterech wiktorii z rzędu, ostatni raz ulegając Michałowi Wlazło w 2015 roku przez techniczny nokaut.

Spekulowało się także, że rumuński Sandu może w niedalekiej przyszłości zasilić szeregi KSW, natomiast po takim rozwoju sytuacji, mało prawdopodobne jest, abyśmy kiedykolwiek ujrzeli Rumuna po banderą polskiej organizacji. Stawka turnieju Road FC zapewne jest bardzo motywująca, dlatego zupełnie zrozumiały jest krok giganta z klubu Centru de Arte Martiale Mixte.

Do zapełnienia drabinki turniejowej zostało jeszcze sześć miejsc. Czekamy na kolejne ogłoszenia, które powinny pojawiać się już niedługo.

Road Fighting Championship 047 odbędzie się 12 maja w Pekinie.

Podziel się ze znajomymi
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x