Andrzej Grzebyk oficjalnym pretendentem do pasa na majowej gali FEN 21

21 Marzec 2018
1
Andrzej Grzebyk oficjalnym pretendentem do pasa na majowej gali FEN 21

Od zapowiedzi do czynów w przypadku włodarzy Fight Exclusive Night, którzy dotrzymali słowa w kontekście Andrzeja Grzebyka (12-3) i jego pozycji jako pretendenta do mistrzowskiego pasa kategorii średniej. Ostatnie trzy i pół minuty na FEN 20, tylko utwierdziły Pawła Jóźwiaka w tym przekonaniu:

Pokonał Naruszczkę, pokonał Litwionowa, więc zasłużył na walkę o pas. Jest w gazie, podpisał z nami nowy kontrakt, stawiamy na niego i widzimy w nim wiodącego zawodnika naszej federacji. Rozwija się z pojedynku na pojedynek, sam jestem ciekawy czym nas zaskoczy podczas kolejnej walki.

Pojedynek Grzebyka na pewno będzie jedną z walk wieczoru majowej FEN 21, a nazwisko rywala poznamy dopiero niebawem. Mamy to przeczucie, że może to być ktoś spoza organizacji, bo plany potencjalnego pojedynku o pas „popsuł” Marcin Naruszczka po tym, jak rozpracował niepokonanego do niedawna Bartosza Leśko. Z propozycji ucieszył się oczywiście sam mianowany, który w rozmowie z naszym portalem skomentował:

Rozmowa była prowadzona już przed walką z Anatolym i wiadomo było, że jak wygram to będę pretendentem. Nie chciałem sobie tym zaprzątać głowy, ale teraz już cieszę się, że wreszcie będę mógł nagrodzić swoją karierę pasem. Nie ukrywam, że chcę być mistrzem i zrobię wszystko, żeby nim być. Przeciągamy przygotowania i dokładamy te 2 miesięcznie. Nie jestem porozbijany, odpocząłem tydzień i od poniedziałku trenuję. Startuję z innego pułapu i będzie mia łatwiej się przygotowywać bez zbędnej presji. Na pewno 5 rund stanowi jakąś barierę, dlatego będziemy skupiali się na przygotowaniu wydolnościowym i sile. Odwiedzimy  ze dwa gymy. Bierzemy pod uwagę niemiecki UFD u Roberto Soldica, może Berserkerzy w Bielsku, lub Olsztyn. Rozważamy także wyjazd do Tajlandii. Strategię ustalę z managerem Arturem Gwoździem.

Podziel się ze znajomymi
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Robi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robi
Gość
Robi
Offline

Krzyśka Kułaka mu dajcie 😀