Babilon MMA 3 wyprzedana niemal do ostatniego miejsca wg Tomasza Babilońskiego

15 Marzec 2018
2

Zrelaksowany Tomasz Babiloński, który przejdzie przez Radom z hukiem, czy raczej z efektami audio wizualnymi podczas trzeciej Babilon MMA, która jak się okazuje, została praktycznie wyprzedana do samego końca:

Zostało nam może w systemie 10 lub 15 biletów. Chodzi o to, żeby dokładać cegiełkę po cegiełce do tej organizacji, bo to nie jest tak że my zapalimy 5 światełek na krzyż. Chcieliśmy zmienić halę wizualnie i podkreślić magię światła. Ludzie pracują teraz nad tym, żeby zrobić fajne show, atmosferę i zmienić tę halę w bardziej nowoczesną niż tą, którą pamiętamy z imprez, które cyklicznie odbywają się na antenach.

Piątkowy sukces ma oczywiście wielu ojców, ale czynnikiem sprzyjającym był wreszcie czas, którego dla odmiany było więcej niż w przypadku poprzednich edycji:

Cieszę się, że mieliśmy czas na przygotowanie gali. Tym razem nie robiliśmy jej w 4 tygodnie i mieliśmy co najmniej drugie tyle. Miasto Radom jest mi przyjazne i cieszę się, że po 10 latach mogę wrócić do tej samej hali. Trochę zmienimy halę i zaskoczymy lokalnych kibiców, fanów MMA, nawet i pięściarstwa, że można się odnaleźć na innym polu walki.

Swój udział mieli również miejscowi zawodnicy z karty walk, którzy potrafili przykuć uwagę radomskich fanów:

Tych 4 zawodników zrobiło na mnie kolosalne wrażenie. Mając na uwadze to, że mam doświadczenie w boksie i wiem jak zawodnicy podobnego kalibru marketingowego, nie mają tak wielu fanów jak ci zawodnicy MMA.

Podziel się ze znajomymi
  • 33
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lamikoboy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lamikoboy
Gość
Lamikoboy
Offline

A dzsiaj już 70 wejściówek plus trybuny hehe

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy
Offline

na ten moment 50 wejściówek wolnych plus trybuna 🙂