Babilon MMA wprowadził system bonusów. Skibiński, Gallon, Elsner i Rutkowski nagrodzeni

19 Marzec 2018
4
Babilon MMA wprowadził system bonusów. Skibiński, Gallon, Elsner i Rutkowski nagrodzeni
foto.: boxingphotos.pl

Zaskakujący zwrot akcji po piątkowym podsumowaniu trzeciej gali z Tomaszem Babilońskim, który zapytany o wprowadzenie systemu bonusowego, oznajmił że owszem, ale decyzja wymaga jeszcze czasu. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalny email o przyznaniu nagród dla poszczególnych fighterów za ich ekstra wysiłek.

Najlepszą Walką Wieczoru okazało się starcie Davy’ego Gallona z Danielem Skibińskim, którzy przez 3 rundy dali popis fighterskich umiejętności. Nagroda za najciekawsze Poddanie Wieczoru, ląduje oczywiście w rękach Michała Elsnera, który w old schoolowym stylu poddał Łukasza Bugarę dźwignią na staw łokciowy (balachą). Na koniec, zamiast nokautu, organizator nagrodził Daniela Rutkowskiego za Wystąpienie Wieczoru, przede wszystkim za sposób w jaki przez 2 rundy górował nad Mateuszem Sińskim i zakończył mocnym GnP.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Eksporter ZłaDariuszW. Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dariusz
Gość
Dariusz
Offline

Wojtek rozpalil to ognisko a wiec zawodnicy powinni oddac swoja polowe dla MMAnews 🙂 Wiadomo cos o kwotach ?

Dariusz
Gość
Dariusz
Offline

Moglbys mi pomoc zrozumiec dlaczego te kwoty so owiane tajemnica ? Wszystkie polskie federacje chca sie wzorowac na UFC ale jesli chodzi o gaze to nikt nie wspomina o kwotach.

Eksporter Zła
Gość
Eksporter Zła
Offline

Niestety taka nasza narodowa przywara, że o pieniądzach nie rozmawiamy. Powyższa sytuacja to tylko jej pokłosie i w sumie nie mający dla nas znaczenia (poza niezaspokojoną ciekawością) przypadek. Spójrz jednak na ogłoszenia o pracę na naszym rynku, w 99% masz jedynie adnotację „atrakcyjne wynagrodzenie” i na samej rozmowie samemu musisz się domyślać ile powiedzieć aby z jednej strony nei przesadzić, a z drugiej zarobić maksymalnie możliwie dużo.

Rąbka tajemnicy uchyla jednak:

Polecam.