Bellator 198: Adam Maciejewski zadebiutuje w organizacji mierząc się z Robertem Morrow

autor:
17 Marzec 2018
0
Bellator 198: Adam Maciejewski zadebiutuje w organizacji mierząc się z Robertem Morrow
foto.: bellatormma.com

Niedoszły debiut Adama Maciejewskiego (13-6-1) w organizacji Bellator wzbudził wielki smutek na twarzach polskich kibiców, lecz jak się okazuje, przysłowie prawdę ci powie: „Co się odwlecze to nie uciecze”. 28 kwietnia na gali Ballator 198: „Fedor vs Mir”, Maja stoczy swój debiutancki pojedynek przeciwko doświadczonemu Robertowi Morrow (23-21-1), który również po raz pierwszy wejdzie do klatki drugiej największej organizacji świata.

Maciejewski od maja 2009 roku do października 2014 miał bardzo dobrą passę siedmiu wygranych z rzędu, gdzie pokazywał bardzo przekrojowe umiejętności. W 2015 roku na gali Fight Nights podjął rękawice z bez wątpienia najtrudniejszym rywalem w karierze, mianowicie z Vitaly’em Minakovem (21-0-0), z którym poległ w zaledwie 20 sekund. W ubiegłym roku Adam miał postawić pierwszy krok na gali Bellator 175, natomiast zły stan zdrowia Prince’a McLeana po oficjalnym ważeniu odsunął Polaka od pojedynku.

Morrow walczy ze zmiennym szczęściem, jednak ostatnie dwa pojedynki kończył przed czasem, dusząc w trzeciej odsłonie Tony’ego Parkera oraz nokautując Angelo Popofskiego w pierwszej odsłonie. Amerykański Niszczyciel w swojej karierze nie walczył z zawodnikami klasy premium, ale na pewno nie można go zlekceważyć, bo jak widać po ostatnich występach, potrafi poddać jak i ubić w stójce, a jego warunki fizyczne mogą być pomocne.

Bellator 198: „Fedor vs Mir” odbędzie się 28 kwietnia Illinois.

Podziel się ze znajomymi
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o