Ben Askren z propozycją od Martina Lewandowskiego na „głośny” występ w KSW

autor:
13 Marzec 2018
Ben Askren z propozycją od Martina Lewandowskiego na „głośny” występ w KSW
foto.: mmajunkie.com

Współwłaściciel federacji KSW, Martin Lewandowski przedstawił bardzo odważną propozycję do najlepszego zawodnika i dominatora kategorii półśredniej ONE Championship – Bena Askrena (18-0-0/1), gdzie pytająco zachęca amerykańskiego zapaśnika do przemyślenia współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki:

Co powiesz na cały stadion pełen polskich i europejskich fanów kibicujących Ci Benie Askrenie?

Nieformalny, najlepszy zawodnik kategorii półśredniej na świecie przebywa aktualnie na sportowej emeryturze, zachowawszy czyste konto z osiemnastoma zwycięstwami i jednym No-Contest. W ostatnim, pożegnalnym pojedynku Funky bardzo sprawnie poskromił bardzo mocnego Shinyę Aokiego, gdzie już w pierwszej rundzie rozbił go pięściami, broniąc pasa wagi półśredniej, w następstwie przechodząc na emeryturę. Zapaśniczy dominator rozważa ewentualny powrót tylko na walkę z legendarnym Georgesem St. Pierre, aby udowodnić wszystkim nieprzekonanym do jego wielkości, kto jest bezapelacyjnym królem kategorii 77 kilogramów.

Nasuwa się pytanie, jakimi argumentami oprócz sytego czeku, organizacja KSW miałby przyciągnąć Askrena do siebie, ponieważ Amerykanin w polskiej organizacji z pewnością nie udowodni, iż zasługuje na miano najlepszego zawodnika wszech czasów ze względu na jeszcze bardziej nieosiągalnego GSP.

Tutaj ostatni zapis świetnej formy zapaśniczego fenomena:

The ONE Welterweight World Champion steps out undefeated. Take…

The ONE Welterweight World Champion steps out undefeated. Take a bow, Ben Askren.

Opublikowany przez ONE Championship na 24 listopada 2017

 

Zatem jakie kroki poczyni 33-letni „emeryt” z Phoenix?

Komentarze