DSF „Twierdza”: Piotr Strus przegrał z Brice’m Kombou po emocjonującej dogrywce

autor:
10 marzec 2018
0
DSF „Twierdza”: Piotr Strus przegrał z Brice’m Kombou po emocjonującej dogrywce
foto.: dsfchallenge.com

Niestety wczorajsza batalia pomiędzy Piotrem Strusem a Brice’m Komobu nie będzie miło wspominana przez Polaka. Po bardzo wyrównanym boju, o którego wyniku zadecydowała dogrywka, to ręka Kameruńczuka powędrowała ku górze.

Strus zaczął mocno i wyprowadził kombinację lewy-prawy oraz lowkicka, którym ściął rywala. Liczenia nie było, dlatego Kombou przystąpił do ataków, aby mimo wszystko zatrzeć złe wrażenie. Kameruński zawodnik trafiał Strusa, doprowadzając do krwawienia z nosa Polaka. Piotr nie mógł się oprzeć nawykom z MMA, dlatego gdy sędzia przerywał odsłonę, ten podciął i przewrócił rywala.

Nawyki wyniesione z klatki mieszanych sztuk walki dawały się we znaki, ponieważ Piotr popychał oponenta, co poskutkowało upomnieniem. Strus był bardziej aktywny, bo okopywał korpus rywala i większość czasu napierał, dlatego druga runda mogła być zapisana dla naszego zawodnika.

W odsłonie numer trzy zawodnicy poszli na całość, ponieważ wiedzieli, że walczą o wszystko. Sporo mocnych ciosów w półdystansie dawało rozrywkę zgromadzonym kibicom, a na dodatek Komobu dostał od sędziego żółtą kartkę.

Emocjonująca batalia zakończyła się dogrywką, po której sędziowie orzekli wygraną przyjezdnego Brice’a Kombu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x