FEN 21: Szybki powrót Mariana Ziółkowskiego z Patrykiem Nowakiem na gali we Wrocławiu

16 Marzec 2018
0
FEN 21: Szybki powrót Mariana Ziółkowskiego z Patrykiem Nowakiem na gali we Wrocławiu

Organizacja nie czeka na rozwój wydarzeń i nadaje tempo rozwoju wagi lekkiej, która zaledwie tydzień temu doczekała się nowego mistrza Mateusza Rębeckiego. Po rozmowie z przegranym z tego pojedynku Marianem Ziółkowskim (18-6-1), zawodnik postanowił szybko wrócić do oktagonu FEN i już 25 maja zmierzy się we Wrocławiu z Patrykiem Nowakiem (5-1).

Chcę szybko wrócić, bo biliśmy się co prawda 4 rundy, ale mi się nic nie stało. Mateusz zagroził mi wyłącznie obaleniami i zwyczajnie trafił mnie na wątrobę. Kolejny rywal nie jest bardzo doświadczony, ale na pewno jest dobrym zapaśnikiem. W swojej karierze przegrał tylko z Hallmannem i to tyle co o nim wiem na dzisiaj. Nie ma na co czekać, chcę stoczyć w tym roku 4 walki. Teraz w maju, a kolejną po wakacjach.

Tym samym wyjaśnił się status „Golden Boy’a”, który był przymierzany na ten sam dzień do wspomnianego Piotra Hallmanna na Boxing Night 14, organizowanej przez Marcina Najmana. Kolejny rywal Mariana, reprezentuje Namysłów i już dwukrotnie walczył na galach Fight Exclusive Night. Ostatnio wymazał porażkę z „Płetwalem”, mocnym zwycięstwem przez duszenie i jest gotowy na więcej. Bilety na FEN 21 dostępne na oficjalnej stronie organizacji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o