FEN 21 z nowym terminem 25 maja we wrocławskiej Hali Orbita

autor:
12 Marzec 2018
FEN 21 z nowym terminem 25 maja we wrocławskiej Hali Orbita
foto.: fen-mma.com

Nastąpiła mała zmiana planów w związku z 21 edycją gali Fight Exclusive Night. Pierwotnie organizacja FEN ze swoją kolejną odsłoną miała zagościć do wrocławskiej Hali Orbita 26 maja, czyli w sobotę, lecz organizatorzy postanowili przenieść imprezę o dzień wcześniej ze względu na finał Ligi Mistrzów odbywający się w tym samym czasie. Takim oto sposobem już w piątek zobaczymy zmagania zawodników w klatce, natomiast ceremonia ważenia odbędzie się w czwartek.

Ostatnim razem Wrocław opanowany był 14 października, kiedy to odbywała się tam gala FEN 19. Pojedynki były bardzo porywające, a dodatkowym smaczkiem było starcie popularnego Gabrielem „Araba” Al.-Sulwiego z Bartłomiejem „Rubym” Brzezińskim. Teraz również emocji nie zabraknie, ponieważ rozpiska już klaruje się naprawdę obiecująco, a to dopiero początek odkrytych kart.

Na FEN 21 zobaczymy takich zawodników jak Wojciech Wierzbicki, który zawalczy o mistrzowski pas, Marcina Sianosa, Marcina Zontka, Tymoteusza Łopaczyka oraz Mateusza Głąba.

Bilet na na galę Fight Exclusive Night 21 dostępne są TUTAJ.

Tagi

Komentarze