Fernando Rodrigues Jr. nowym nabytkiem DKW Fight Night. Debiut 5 maja w Legionowie

autor:
11 Marzec 2018
Fernando Rodrigues Jr. nowym nabytkiem DKW Fight Night.  Debiut 5 maja w Legionowie
foto.: Polskatimes

Były mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej, Fernando Rodrigues Junior (11-4-0) podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. Święta Siła zakończył współpracę z duetem Kawulski & Lewandowski i piątego maja wystąpi na gali DKW Fight Night 2 w Legionowie. Organizatorzy nie zdradzili jeszcze kto stanie naprzeciwko brazylijskiego zawodnika. Walka mianowana jest superfightem.

Pochodzący z Sao Paulo wojownik wkroczył do KSW z mocnym przytupem. W 2016 roku już w pierwszym swoim występie dla organizacji skutecznie obalił z tronu kategorii ciężkiej Karola Bedorfa, szokując ekspertów i kibiców, według których skazywany był na sromotną klęskę. Agresywny styl Rodriguesa zemścił się na nim już w pierwszej obronie, bo w 16 sekund Santo Forte został spacyfikowany przez Marcina Różalskiego na KSW 39. Pojedynek na KSW 41 również nie był dla niego udany, ponieważ tylko dziesięć sekund dłużej potrzebował Michał Andryszak, aby ubić rozochoconego w atakach byłego mistrza.

Lubicie spokój niedzielnego popołudnia??To my chętnie wam go zakłócimy :)Mamy zaszczyt poinformować, że dywizja…

Opublikowany przez DKW Fight Night na 11 marca 2018

Mamy zaszczyt poinformować, że dywizja ciężka Federacji DKW Fight Night została bardzo mocno obsadzona!
Dobrze znany wszystkim Polakom, były Mistrz Federacji KSW, Fernando Santo Forte, bo o nim mowa w dniu wczorajszym w Sao Paulo podpisał kontrakt z DKW i już 5 maja na DKW Fight Night 2 w Arena Legionowo wystąpi w SUPER FIGHT. A z kim?? O tym już wkrótce.

Bilety na DKW Fight Night 2 dostępne są już od 30 PLN na ticketclub.pl.

Komentarze