John McCarthy o Jonesie: „Nie wierzę, że Jon wziął jakiś steryd”

autor:
09 Marzec 2018
3
John McCarthy o Jonesie: „Nie wierzę, że Jon wziął jakiś steryd”
foto.: washingtontimes.com

Sędzia i komentator, John McCarthy podzielił się swoją opinią na temat kontrowersyjnego Jona Jonesa i jego ostatniej wpadki dopingowej. Big John w audycji dla mmajunkie.com poruszył jeszcze temat poddania się przez Jonesa badaniu wykrywaczem kłamstw, co jeszcze bardziej utwierdziło go w przekonaniu, że były mistrz nie brał świadomie niedozwolonych środków:

Kiedy wziął udział w badaniu wykrywaczem kłamstw, wierzę, że Jon świadomie nie zażywał pigułki ani nie zrobił zastrzyku, ale myślę, że bierze rzeczy lub pozwala sobie na spożywanie rzeczy, które z jakiegoś powodu zawierają niedozwolone substancje, ponieważ bierze je z miejsc, w których nie ma gwarancji jakości.

Jednak według Johna McCarthy’ego, mimo, że Bones mógł nieumyślnie wziąć zakazaną substancję to zawodnik wciąż jest odpowiedzialny za to co wprowadza do swojego ciała:

Kiedy jesteś atletą, który zarabia takie pieniądze jak Jon, nie możesz iść i kupić czegoś, co jest w formie pigułek i włożyć ich sobie do ust…

Pomimo sympatii i uznawania Jonesa jako najlepszego zawodnika mieszanych sztuk walki,  McCarthy znów powtarza, że ktoś kto jest profesjonalnym zawodnikiem na kontrakcie z UFC, bierze całkowitą odpowiedzialność za to co przyjmuje do organizmu:

Mówię, że jest największym zawodnikiem MMA, jakiego kiedykolwiek widziałem. Ale tutaj pojawia się problem. Nie wierzę osobiście, że Jon wziął jakiś steryd przed walką z Danielem Cormierem. […] Ale Jon jest osobiście odpowiedzialny za to co dostarcza do swojego ciała jako profesjonalny sportowiec w ramach kontraktu z UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
W.Mrozowski
Admin

Nawet Jon wydaje się zaskoczony tymi słowami (na zdjęciu) 🙂

Tagi