Oktagon 5: Judyta Rymarzak Niepogoda przegrała w Czechach przez TKO w 2 rundzie

17 Marzec 2018
0
Oktagon 5: Judyta Rymarzak Niepogoda przegrała w Czechach przez TKO w 2 rundzie
foto.: oktagonmma.cz

Pierwszy pojedynek z polskim wątkiem na czeskiej Oktagon 5 za nami. Po niecałych dwóch rundach, debiutująca w zawodowym MMA Veronika Rodova (1-0) z Czech, okazała się lepsza niż Judyta Rymarzak Niepogoda (2-1), którą skończyła ciosami w parterze.

Runda 1.

Judyta pierwsza zaatakowała rywalkę, częstując ją kombinacją lewy prawy, powtarzając za chwilę tę samą akcję. Rodova przejęła środek oktagonu, przyciskając Polkę do klatki i częstując ją solidnym prawym ku uciesze lokalnej publiczności. W ferworze klinczu, Judyta spróbowała duszenia w stójce, zza pleców ale akcja przeniosła się na środek. Solidny prawy wstrząsnął głową Czeszki, która rzutem przez biodro posadziła Judytę na ziemi. Stójka i powtórka rzutu, po którym Rymarzak zapięła odwrócony trójkąt nogami. Rywalka zdołała oswobodzić się z niewygodnej pozycji, zachodząc za plecy i częstując Polkę serią ciosów i łokci do końca czasu.

Runda 2.

Rodova zaczęła agresywnie od wysokiego kopnięcia na gardę i poszła po nogi, obalając Polkę i przechodząc do dosiadu, skąd poczęstowała ją kilkoma ciosami GnP. Odruchowo Rymarzak oddała plecy i tam na przemian uciekając do bocznej i znowu oddając plecy, pozostało jej jedynie czekać na reakcję sędziego, który przerwał walkę. Judyta wydawała się protestować, ale wynik poszedł w świat.

Podziel się ze znajomymi
  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o