Krwawy Sport: Walker znokautował Maćkowiaka w 2 rundzie, Pasternak wypunktował Cholewę

12 Marzec 2018
Krwawy Sport: Walker znokautował Maćkowiaka w 2 rundzie, Pasternak wypunktował Cholewę

Ostatni weekend obfitował w wydarzenia z tematyki sportów, a wśród nich polsko-zagraniczny projekt Krwawy Sport, w angielskim Southampton na którym mogliśmy oglądać wielu rodzimych fighterów.

W najważniejszych pojedynkach, Michał Pasternak (13-3) wrócił na ścieżkę zwycięstw, wygrywając na punkty z doświadczonym Ireneuszem Cholewą (10-12-2), zapewniając mu piątą przegraną z rzędu. Dalej, dobrze rokujący pojedynek Jędrzeja Maćkowiaka (7-2) z Johnnym Walkerem (11-3), rzeczywiście szedł bardzo dobrze, ale to do momentu 8 minuty podczas których Polak cały czas kontrolował i pozwolił Brazylijczykowi wstać, po czym otrzymał jedno celne kolano kończące walkę. Reakcja sędziego pozostawia wiele do życzenia, bo Jędrzej otrzymał jeszcze sporo ciosów z góry, gdzie był praktycznie nieprzytomny.

Ganhamos do melhor peso pesado da polonia (7 vitorias 1 derrota ) hjDia 17 vamos buscar um cinturão na Belgica. Rumo ao ufc Nasty clinch high knee againDid you like Dave O'Donnell?

Opublikowany przez Leo Gosling na 11 marca 2018

Ponadto, Gracjan Bąk pokonał Łukasza Mielczarskiego przez TKO w 3 rundzie po dobrej wymianie, a Michał Figlak znokautował Fabrizio Calio w 2 rundzie.

Komentarze