KSW 42: Ariane Lipski jednogłośnie obroniła mistrzowski pas przed Silvaną Juarez

03 Marzec 2018
0
KSW 42: Ariane Lipski jednogłośnie obroniła mistrzowski pas przed Silvaną Juarez
foto.: ipla.tv

Druga obrona mistrzowskiego pasa wagi muszej w wykonaniu Ariane Lipski, nie przyszła Brazylijce tak łatwo jak moglibyśmy się tego spodziewać. Silvana Gomez Juarez postawiła mocny opór i mimo mocnych ataków, zdołała zachować spokój i brutalnie kontratakować.

Walka zaczęła się najpierw spokojnie na wyczucie, by za chwilę  mistrzyni poszła serią zamaszystych sierpów i kolan na twarz raz za razem. Silvana Juarez okazała się jednak lepsza niż przypuszczaliśmy, bo nie tylko przetrzymała ale zdołała odpowiadać i pod koniec z łatwością obaliła Panią Lipski i zaszła ją za plecy na dłuższą chwilę. Akcja pod koniec rundy przeniosła się do góry.

W rundzie numer 2, Ariane była bardziej pasywną, choć miała swoje zrywy. Juarez raczej zrobiła większe wrażenie na sędziach punktowych, ale na ostateczne wyjaśnienie, musimy jeszcze poczekać w najgorszym razie jeszcze przez trzy kolejne odsłony.

Po mocnych wymianach, Argentynka trafiła ciosem, po którym mistrzyni ratowała się próbą balachy na kolano. Silvana bez problemu wybroniła. Pod koniec obie okopały wzajemnie swoje uda i tym samym wchodzimy w mistrzowskie rundy.

W rundzie nr 4, swoją przewagę w stójce zarysowała Ariane, a w piątej obie dały sobie popalić ale głównie już pod sam koniec walki. Sędziowie byli jednomyślni, przyznając

Podziel się ze znajomymi
  • 123
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o