KSW 42: Hatef Moeil odmówił walki w trzeciej rundzie starcia z Marcinem Wójcikiem

03 Marzec 2018
0
KSW 42: Hatef Moeil odmówił walki w trzeciej rundzie starcia z Marcinem Wójcikiem
foto.: ipla.tv

Zastępca na ostatnią chwilę Hatef Moeil, okazał się mocniejszy tylko w pierwszej fazie pojedynku, gdzie wykorzystał większy rozmiar. Brak przygotowania szybko zemścił się na nim, bo Marcin Wójcik raz za razem pacyfikował go ciosami. Zwycięstwo jednak nie przyszło mu łatwo, bo Polak sam zmęczył się atakami i 19 kilogramową niedowagą względem oponenta.

Marcin Wójcik ewidentnie był szybszy od swojego znacznie cięższego rywala, nie wspominając o technice. Wciąż jednak musi jednak uważać na przewagę siły Moeila, który spróbował obalić za jedną nogę. Polak rozerwał klincz ciosem, po którym Niemiec przyklęknął. Wójcik kontynuuje ataki uporem i latającym kolanem. Hatef nie zrezygnował z obalenia za nogę, sprowadzając i wchodząc za plecy już w stójce, ale „Gigant” sprawnie skontrował i uciekł z pozycji. Moeil ewidentnie wziął za cel sprowadzenie za nogę, czym dwukrotnie naraził się na gilotynę, po której Polak zmusił go do ucieczki do parteru, gdzie zajął plecy. Akcja szybko wróciła do stójki, gdzie Niemcowi brakowało już przysłowiowego „prądu”.

Początek rundy zgodnie z oczekiwaniem, to atak Moeila, który odzyskał nieco z mocy. Na krótko, bo po obaleniu po którym Polak wstał, otrzymał sporo ciosów na szczękę i głowę. Zaskakująca decyzja Marcina, który postanowił pójść po nogi, ale na szczęście szybko zrezygnował z zamiaru. Po kilku ciosach, Hatef ponownie wycofał się opierając ręce o kolana, łapiąc oddech. Akcję powtórzył z pięć razy, ale Wójcik nie zdołał wyegzekwować końcówki.

Nie musiał, bo w trzeciej Hatef Moeil odmówił kontynuowania pojedynku i sędzia Piotr Michalak zadecydował o zakończeniu walki, które uznaje się jako TKO (zmęczenie).

Podziel się ze znajomymi
  • 99
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o