Manager: Roberto Soldic pomoże Dricusowi Du Plessis rozwiązać jego problemy

07 marzec 2018
1

Nieco przesunięty w czasie, ale wciąż aktualny pod pewnymi względami wywiad z Ivanem Dijakovicem, właścicielem UFD Gym i managerem m. in. mistrza KSW Roberto Soldica, który niebawem będzie bronił pasa w starciu z Dricusem Du Plessisem:

Po walce z Mańkowskim, Roberto wyszedł z klatki w kierunku Dricusa i go odepchnął. Roberto mówił mi, że problem pomiędzy nimi pojawił się w hotelu przed walką. Dridus cały czas patrzył się na niego (prowokująco), ale Roberto zachował spokój. Po walce z Borysem powiedział do Du Plessisa „O co ci kurwa chodzi?” Roberto nie lubi show i pokazał to Dricusowi. Powiedział mu: „Jak masz problem, to nie ma sprawy, jestem tutaj.”

W dalszej części, manager odniósł się również do propozycji zestawiania ze sobą mistrzów KSW i GMC, również z innymi organizacjami, którą zaproponował dzień wcześniej w rozmowie z naszym portalem, właściciel niemieckiego German MMA Championship:

Roberto nie zawalczy w GMC, on jest mistrzem KSW i nie zrobi kroku wstecz. Mieliśmy złą sytuację chyba na GMC 12, gdzie dwóch moich zawodników i przyjaciół walczyli ze sobą. Po wszystkim była beznadziejna decyzja w rosyjskim stylu, gdzie fighter został obrabowany przez sędziów. Złożyliśmy protest, bo sport powinien być czysty. To nie Rosja, gdzie musisz znokautować rywala, inaczej przegrasz. Żaden zawodnik, również ich mistrz Martin Zawada, nie zawalczy więcej na galach GMC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
vitot
vitot
3 lat temu

To może być ciekawa walka i to w końcu dwóch zagranicznych zawodników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x