Marcin Held tłumaczy kontrakt ACB: „Musiałbym długo czekać na walkę w UFC.”

19 Marzec 2018
1
Marcin Held tłumaczy kontrakt ACB: „Musiałbym długo czekać na walkę w UFC.”

Dla wielu decyzja o przejściu Marcina Helda do ACB, była sporym zaskoczeniem. Najnowszy wpis reprezentanta Tychów, w zasadzie całkowicie pokrywa się z tym, co przyznał w jednym z MMAnews Live, gdy mówił o długiej kolejce fighterów oczekujących na swoją szansę w UFC.

Wiele osób mnie pyta kiedy stoczę następną walkę. Jeszcze tego nie wiem, ale pewnie już niedługo. Właśnie podpisałem kontrakt z organizacją ACB i tutaj stoczę kilka następnych walk. Czekałem na walkę od UFC, ale musiałbym pewnie jeszcze na nią długo poczekać dlatego zdecydowałem się iść do najmocniejszej organizacji jaka obecnie jest na rynku.

Stylistycznie, być może na Marcina czeka jeszcze cięższa przeprawa, biorąc pod uwagę styl i mocny grappling zawodników ACB z jakimi niechybnie przyjdzie się zmierzyć polskiemu fighterowi. Tę kwestię, zawodnik również zawarł w swoim poście:

Dużo osób odradzało mi ACB z tego właśnie względu, że jest tam dużo mocnych zawodników, ale ja nie jestem zawodnikiem, który szuka dróg na skróty. Wiem, że jeśli chce być najlepszy to muszę walczyć z najlepszymi i udowodnić, że ostatnio miałem dużego pecha. Trzeba napisać kolejny rozdział, iść dalej. Mam nadzieję, że dam jeszcze dużo dobrych walk z najlepszymi zawodnikami na świecie. Trzymajcie kciuki.

Czy decyzja była dobra? Czas pokaże.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Primo
Gość
Primo

I bardzo dobrze . Wciaz mlody perspektywistyczny zawodnik . Niech sie odbuduje , poprawi , co ma poprawic i wroci na sam szczyt, gdzie jego miejsce .