Hunt zaprasza Ngannou do tańca ze „starym weteranem”, Francis chce Derricka Lewisa

autor:
19 Marzec 2018
3
Hunt zaprasza Ngannou do tańca ze „starym weteranem”, Francis chce Derricka Lewisa
foto.: ringside24.com

Naruszony zębem czasu, choć nadal niebezpieczny Mark Hunt (13-12-1/1NC) nie narzuca sobie łatwych zadań. Super Samoan za pomocą mediów społecznościowych zaprosił do konfrontacji niedawnego pretendenta do pasa wagi ciężkiej, Francisa Ngannou (11-2-0), dając do zrozumienia, że absolutnie nie obawia się jego piekielnej siły:

Większość gości wydaje się obawiać Francisa Ngannou. Przyjdź zobaczyć starego wojownika, jeśli chcesz zatańczyć.

Zapewne zderzenie dwóch najniebezpieczniejszych uderzaczy w organizacji wywołałoby wiele emocji, tym bardziej, że obaj za cel mają obrany kierunek powrotu na zwycięską ścieżkę, po jednogłośnych decyzjach. Nowozelandczyk uległ miesiąc temu Curtisowi Blaydesowi na dystansie trzech rund, natomiast Ngannou nie sprostał Stipe Miocicowi na mistrzowskim dystansie pięciu rund podczas styczniowego UFC 220.

Francis już jest na celowniku dwóch topowych ciężkich, bo chęć stoczenia pojedynku z Predatorem wyraża także Derrick Lewis. Kameruńczyk z francuskim paszportem odwzajemnia „uczucie”, również mając ochotę wejść do klatki z Czarną Bestią. Zobaczymy jak sytuację rozwiążą włodarze organizacji.

Derrick gadał głupoty, gdy mnie nie było. Niech ktoś da mu znać, że już jestem tutaj, więc jeżeli naprawdę mnie chce, powinien wysłać swojego menadżera na negocjacje z UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michal
Użytkownik

Chętniej zobaczyłbym walkę Lewisa z Ngannou.

W.Mrozowski
Admin

Obie kombinacje są dobre, ale Ngannou vs Lewis ma do tego emocjonalne podłoże, bo Black Beast rzuca w niego mięchem.