Mateusz Rębecki: „Mistrzowski pas FEN, będzie dobrze wyglądał w moim CV.”

08 marzec 2018
0

Mateusz Rębecki po konferencji prasowej przed FEN 20, na której gołym okiem można było dostrzec rosnący na oczach zgromadzonych wątek rywalizacji przed sobotnią walką:

Za każdym razem chcę udowodnić, że jestem dobrym zawodnikiem. To dla mnie droga, gdzie chcę pokazać iż warto przychodzić na moje walki. Rywal też jest odpowiedni i pozwala mi rozwinąć skrzydła.

Choć przez moment nie było jasne, czy to właśnie szczeciński fighter będzie tym, który dopełni zestawienia w walce o pas, Mateusz podchodził do tego bez większych emocji:

Nie przejmowałem się tym za bardzo. Bardziej nastawiałem się po prostu, żeby walczyć. Pas będzie dobrze wyglądał w CV. Zauważyłem, że są topowi zawodnicy, którzy dają dobre walki i są w czołówce. Pas fajnie wygląda, ale walka i efektowność jest również ważna.

W części dogrywkowej, „Chińczyk” odniósł się również do decyzji organizacji na prośbę obozu Mariana Ziółkowskiego, którzy wspólnymi ustaleniami wprowadzili badania dopingowe podczas jubileuszowej gali na Torwarze:

Myślę, że rywal coś sugeruje ale mnie to cieszy. Nawet się nie zastanawiałem, bo to fajna sprawa. W jakiś sposób przecieramy szlaki. Będą testy, łokcie i 5 rund. Pełen pakiet, prawdziwe MMA na bardzo wysokim, sportowym poziomie. gdy zadzwonił manager, od razu powiedziałem że biorę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x