Oktagon 5: Mariusz Radziszewski przegrał z Gaborem Borarosem przez TKO w 2 rundzie

17 Marzec 2018
2
Oktagon 5: Mariusz Radziszewski przegrał z Gaborem Borarosem przez TKO w 2 rundzie
foto.: oktagonmma.cz

Niestety czwarty i ostatni z polskich zawodników na czeskiej Oktagon 5 – Mariusz Radziszewski (14-17-2), również przegrał swój pojedynek. Niesiony dopingiem Gabor Boraros (13-4-1), zdołał wykorzystać błąd taktyczny polskiego fightera i skończyć walkę ciosami z góry w drugiej odsłonie.

Runda numer jeden zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych dla sędziów punktowych, gdyż obaj zawodnicy co rusz tracili i odzyskiwali pozycję. Pierwszy obalił Gabor, ale rundę zakończył u góry Radzik, który spędził u góry więcej czasu i mógł tym zyskać nieco więcej na kartach punktowych

Druga runda rozpoczęła się pechowym kopnięciem ze strony Borarosa na krocze „Radzika”.  Po wznowieniu nie zabrakło ponownie sporej porcji grapplingu w dobrym wydaniu, ale gdy akcja rozdzielała się, fani mogli oglądać sporo bokserskich highlightów, sporo z nich na korzyć Mariusza, który solidną serią zdołał zranić rywala i dobić go latającym kolanem, po którym Gabor padł. Tu zaczęły się problemy, bowiem  Polak niepotrzebnie wdał się w parter i z pozycji dominującej poszedł do skrętówki, następnie stracił pozycję i już nie wyszedł spod dociążającego go Gabora, który gradem ciosów zmusił sędziego do przerwania. Mariusz wstał i protestował pokazując, że chciał kontynuować walkę. Obity rywal obiecał dać Radziszewskiemu rewanż w obliczu takiego obrotu spraw.

Podziel się ze znajomymi
  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robi
Gość
Robi

Jest jakis filmik z tej walki ?