Road FC 46: Barnaoui vs Zavurov zawalczą w finale turnieju wagi lekkiej o milion dolarów

autor:
10 Marzec 2018
1
Road FC 46: Barnaoui vs Zavurov zawalczą w finale turnieju wagi lekkiej o milion dolarów
foto.: www.roadfc.com

Właśnie poznaliśmy finalistów turnieju wagi lekkiej organizacji Road FC, którzy już niedługo zmierzą się ze sobą, aby zgarnąć dla siebie okrągły milion dolarów. Triumfatorami dzisiejszych półfinałów zostali: ”Dagestański Lew” – Shamil Zavurov (35-5-1) oraz dobrze znany Mansour Barnaoui (17-4-0) z Francji.

Shamil Zavurov vs Ronys Torres
Fenomenalne widowisko zaprezentowała kibicom pierwsza para, która walczyła o wejście do finału turnieju wagi lekkiej o milion dolarów. Panowie prowadzili zaciętą wojnę w stójce, gdzie wymieniali piekielnie ciężkie uderzenia i dewastujące kopnięcia na nogi. Po dewastującym knockdownie jaki Rosjanin zafundował brazylijskiemu zawodnikowi w drugiej rundzie, odsłona należała do Zavurova, który nie pozwolił wstać rywalowi, obijąc go do końca rundy z pozycji stojącej. Trzecia runda to walka o wszystko i mocne wymiany z obu stron. Zakrwawiony Torres radził sobie minimalnie gorzej i strat nie zdołał odrobić.

Pierwszym finalistą jednogłośnie został Shamil Zavurov pokonując Ronysa Torresa na dystansie trzech rund.

Mansour Barnaoui vs Shimoishi Kota
Panowie zaczęli mocno, bo od razu wpadli na siebie z ciosami. Przez wszystkie odsłony mogliśmy podziwiać popisy grapplingowe, gdzie raz jeden, raz drugi mięli swoje lepsze momenty. Francuz bardziej statecznie kontrolował rywala i o dziwo dawał się obalać, aby z dziecinną łatwością przetaczać Japończyka. W stójce Mansour pracował bardziej rozważnie, a Kota rozpuszczał ręce z całą siłą, aby ”usadzić” oponenta. Dyspozycja francuskiego zawodnika nie zachwycała, ale w trzeciej odsłonie zdołał zająć plecy i wpiąć pomału dopinające się na szyi Japończyka duszenie.

Drugim finalistą turnieju wagi lekkiej został Mansour Barnaoui dusząc Shimoishi Kotę w ostatniej odsłonie pojedynku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o