Szymon Kołecki: „Nie mam pretensji do Łukasza Borowskiego, że nie zrobił wagi.”

15 Marzec 2018
1

Szymon Kołecki chwilę po publicznym ważeniu Babilon MMA 3, gdzie odniósł się do faktu, iż powracający do walk Łukasz Borowski, nie wyrobił limitu 93 kilogramów:

Łukasz przeprosił mnie za tę sytuację, ale ja nie mam w ogóle pretensji, skupiam się na walce. Nie ma co robić afery o kilogram czy 800 gramów, bo kiedy ja walczyłem z Michałem Orkowskim, to miał 108 kg. Z kolei z Łukaszem Łysoniewskim walczyłem w catchweight do 103 kg. Mam nadzieję, że walka pójdzie po mojej myśli, wygram ją i waga nie będzie miała żadnego znaczenia.

W krótkiej rozmowie, złoty medalista odniósł się również do „Boomu” wokół jego osoby i to zaledwie po 14 miesiącach w mieszanych sztukach walki:

Nie myślałem o tym, nie planowałem tego. Szczerze, nie myślę o niczym innym niż treningi i zawody. Oczywiście ta część promocyjna, ja biorę w niej udział. Ale dla mnie nie ma znaczenia czy walczę pierwszy, piąty czy który. Ja nie muszę być nawet na plakacie. Nawet najlepiej jakbym wychodził jako pierwszy, wykonał swoją robotę jak najszybciej i tyle. Jeżeli jestem potrzebny do wypromowania gali, to nie ma problemu.

Podziel się ze znajomymi
  • 429
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Lubię za to Koleckiego ze robi swoje i nie bawi sie w jakieś bzdety.