TFL 13: Naskhoev vs Blezień, Talarowski vs Michalak, Kędzierska vs Tarsińska, Folc vs Lisiewski, Izdebski vs Buczko dodane do rozpiski

13 Marzec 2018
TFL 13: Naskhoev vs Blezień, Talarowski vs Michalak, Kędzierska vs Tarsińska, Folc vs Lisiewski, Izdebski vs Buczko dodane do rozpiski

Hurtowo, bo aż pięć pojedynków uzupełniono przez weekend na karcie walk Thunderstrike Fight League 13, która po raz pierwszy w historii organizacji „zaatakuje” 5-tysięczną Halę Globus. Listę otwiera Arbi Naskhoev (2-0) z Berkut WCA FIght Team Warszawa, który w 2015 rozpoczął zawodową karierę właśnie od TFL i na dzień dzisiejszy, zachował rekord nieskażony porażką. Po kontuzji w 2015, będzie to jego pierwszy pojedynek na powrót. Jego rywalem będzie mocny Krystian Blezień (2-1), który ma coś do udowodnienia sobie i fanom po listopadowej porażce przez poddanie w Radomiu.

Na drugi ogień urodzony w Lublinie Łukasz Talarowski (1-2), który wraca po trzech latach od wygranej na TFL 6 w 2015, aby wyrównać stosunek zwycięstw do przegranych. Na jego drodze stanie debiutujący w zawodowym MMA Karol Michalak (0-0) z Białej Podlaski, a pojedynek zakontraktowano w kategorii półśredniej.

W drugim pojedynku kobiet na karcie, ogłoszona wcześniej Monika Kędzierska ze Szkoły Walki Drwala, zmierzy się z Anną Tarsińską, kolejną reprezentantką Dzikiego Wschodu z Białej Podlaski. Obie mają zanotowaną historię pojedynków amatorskich, gdzie Monika już raz przegrała z Anną na ALMMA 140, pod koniec zeszłego roku przez decyzję.

W starciu zakontraktowanym na 66 kg, dwóch przyjezdnych Michał Folc (0-2) z Mighty Bulls Gdynia i Paweł Lisiewski (0-1) z Białej Podlaski, powalczą o pierwszą zawodową wygraną w karierze. Obaj są w „gazie” treningowym, bo walczyli zaledwie 3 miesiące temu.

Na koniec reprezentant gospodarzy Marcin Izdebski (0-0), który będzie miał swój debiutancki pojedynek z Jackiem Buczko (0-2), gdzie zbieżność nazwisk z weteranem „Butcherem”, to jedynie czysty przypadek. Przypadkiem nie jest natomiast ta sama profesja, a 23 marca Jacek zamierza udowodnić to przed krakowskimi fanami, którzy przyjadą za nim do Lublina.

Bilety na TFL 13 dostępne w sprzedaży internetowej na www.ekobilet.pl/tfl.

Tagi

Komentarze