Bellator 198: Dillon Dannis chce Bena Askrena po wygranym debiucie MMA

29 kwiecień 2018
0
Bellator 198: Dillon Dannis chce Bena Askrena po wygranym debiucie MMA
foto.: usa today/dave mandel

Aż 9 lat pracy zajęło Dillonowi Danisowi, aby w nocy zrealizować swoje fighterskie marzenie o debiucie MMA. Chwilę po szybkim poddaniu Kyle’a Walkera na dzisiejszym Bellator 198, Brazylijczyk podsumował zwycięstwo przed zgromadzonymi mediami:

Powiedziałem, że poddam go w 1 rundzie i udało się. Wyobrażałem sobie ten moment od 15 roku życia.

Zgodnie z przewidywaniami, jego rywal miał zamiar przetestować szczękę Brazylijczyka w pierwszych sekundach. Zapytany o mocne trafienia, skomentował:

Nie czułem jego uderzeń ale dobrze że trafił, bo pokazałem wszystkim, iż potrafię też przyjąć cios. Wielu zawodników BJJ zwinęłoby się i szukaliby drogi do ucieczki. Nie ja, bo jestem tutaj aby walczyć. Przyszedłem tutaj wolny i dałem się ponieść chwili. Czuję, że BJJ jest takie jak kiedyś, to najlepsze sztuki walki na świecie. Byłem bardzo pewny siebie. Nie czułem żadnej presji. Jestem zadowolony ze swojego pierwszego pojedynku. Uniosłem cały ciężar występów medialnych tam, gdzie inni nie daliby rady. Ile ludzi ma szansę na taki spektakularny debiut?

Ciągnąć dalej swój kontrowersyjny image, Dillon nie przestawał w zapewnieniach o swojej wielkości, odpowiadając na pytanie o rozdanie bonusów (gdyby Bellator je miał):

Oczywiście, że dałbym go sobie. W zasadzie to stworzyłem tę kartę z moimi wszystkimi wcześniejszymi osiągnięciami i teraz każdy będzie chciał mnie wyzwać. Inni po prostu poddali swoich rywali, a ja musiałem przejść do tego momentu przez wiele rzeczy. Mam na tyle dobrą gardę, żeby poddać każdego na świecie. Gdy już trafią ze mną na ziemię, to oznacza koniec walki.

W międzyczasie, zdążył nawet wywołać małe twitterowe trzęsienie, gdy udzielając wywiadu na zapleczu, jako kolejny cel wyznaczył sobie niepokonanego Bena Askrena. Amerykanin doskonale wiedział co jest grane, ale nie omieszkał uspokoić zapędów Danisa:

On zdaje sobie sprawę, że to niemożliwe i dlatego czuje się bezpiecznym wymawiając te słowa. Może najpierw powinien zawalczyć z kimś kto ma dodatni rekord.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x