Brock Lesnar powraca do UFC. Data i miejsce występu jeszcze nieznane

autor:
05 Kwiecień 2018
0
Brock Lesnar powraca do UFC. Data i miejsce występu jeszcze nieznane
foto.: fanragsports.com

Były mistrz UFC i gwiazda wrestlingu Brock Lesnar (5-3-0/1NC) wkrótce zagości z powrotem do oktagonu. Ostatnie wspólne zdjęcie prezydenta organizacji i samego zawodnika napędziło fanom Lesnara nadziei i jak się okazuje słusznie.

Nie tak dawno temu Dana White powiadał, że powrót Brocka Lesnara byłby bardzo, bardzo dobry, co potwierdza, że osoba tego lubianego i przez niektórych nienawidzonego olbrzyma przynosi duże zyski. Podczas programu w środowym UFC Tonight, White potwierdził nadchodzący „comeback”:

Tak, Brock Lesnar wraca. Nie wiem kiedy, ale tak, on jest.

Pytanie nasuwa się z kim mógłby zmierzyć się Lesnar. Na pewno można wykluczyć starcie o najwyższe trofeum wagi ciężkiej, natomiast królewska kategoria ma kilku ciekawych zawodników, z którymi Brock mógłby stanąć do walki. Ostatnimi czasy Francis Ngannou głośno nawoływał do starcia z wrestlerem, ale równie głośna opcja to… Jon Jones. Superwalka z królem kategorii półciężkiej byłaby jedną z największych atrakcji organizacji, ale wszyscy dobrze wiemy jaka sytuacja aktualnie panuje u Bonesa. Nie pozostaje nic, tylko czekać na (kolejny) powrót Pana Lesnara.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o