Celtic Gladiator 20 – oficjalna zapowiedź gali

11 Kwiecień 2018
0
Celtic Gladiator 20 – oficjalna zapowiedź gali

Organizacja Celtic Gladiator ogłosiła na swoim profilu na facebooku, iż kolejna gala z numerem 20 odbędzie się już 28 kwietnia w Olsztynie. Zobaczymy dziewięć starć zawodowych oraz dwa amatorskie w formule MMA.

Walką wieczoru będzie natomiast starcie w kategorii półciężkiej pomiędzy reprezentantem miejscowego klubu Berkut Arrachion Olsztyn Adamem Kowalskim (9-4-1) a zawodnikiem łódzkiego Shark Top Team Mateuszem Ostrowskim (7-6-1). Obaj zawodnicy powracają po porażkach i z pewnością każdy z nich chciałby wrócić na zwycięskie tory.

Poniżej oficjalna wideozapowiedź gali:

Celtic Gladiator 20

OLSZTYN !!!!Zróbcie hałas !!!! Bilety kupione ???Tylu lokalnych zawodników pod jednym dachem jednego dnia jeszcze nie było…. Musicie być z Nami tego dnia…28 Kwietnia Hala URANIA Olsztyn…Bilety pod tym linkiem.#celticgladiator20 #mma #mixedmartialarts #HalaUrania#Olsztyn#Poland#boxing #wrestling #fighterlife Berkut Arrachion Olsztyn KupBilecik.pl Gazeta Olsztyńska Mamed Khalidov #radioeskaolsztyn

Opublikowany przez Celtic Gladiator Poland Środa, 14 marca 2018

Tak prezentuje się pełna kata walk:

Walka wieczoru:
93 kg: Adam Kowalski (Berkut Arrachion Olsztyn) [9-4-1] vs. Mateusz Ostrowski (Shark Top Team Łódź) [7-6-1]

Karta główna:
77 kg: Piotr Danelski (Berkut Arrachion Olsztyn) [4-1-1 1NC] vs. Klemens Ewald (MMA Team Trójmiasto) [4-2]

66 kg: Patryk Duński (Arrachion MMA Iława) [5-4] vs. Maciej Szczepaniak (Halny Nowy Sącz) [3-0]

84 kg: Krystian Bielski (Berkut Arrachion Olsztyn) [3-0] vs. Tomasz Mozdyniewicz (Halny Nowy Sącz) [3-0]

77 kg: Paweł Karwowski (Berkut Arrachion Olsztyn) [2-2-1] vs. Patryk Górecki (Silesian Cage Club Katowice) [1-1]

70 kg: Paweł Gołębiewski (Arrachion MMA Morąg) [0-2] vs. Sergiusz Uzarek (Silesian Cage Club Katowice) [1-5]

61 kg: Adrian Błoński (Arrachion MMA Iława) [0-3] vs. Jakub Hansbach (Silesian Cage Club Katowice) [0-0]

61 kg: Stanislav Shakun (Shark Top Team Łódź) [1-0] vs. Adam Soldaev (Berkut WCA Warszawa) [1-1]

61kg: Simone D’Anna (American Top Team Italy) [4-0] vs. Jakub Wikłacz (Berkut Arrachion Olsztyn) [7-2-1]

77kg: Piotr Poniedziałek (Yakiba Team) [4-1] vs. Tomasz Terlikowski (Shooters Konin) [7-4]

Walki amatorskie:
61kg: Kacper Kuchmacz (Berkut Arrachion Olsztyn) vs. Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)

81kg: Arkadiusz Świder (Berkut Arrachion Olsztyn) vs. Vasyl Halych (Shark Top Team Łódź)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o