Janikowski odpowiada na obelgi Bahati’ego: „Żarty się skończyły, będziesz duszony.”

11 Kwiecień 2018
5
Janikowski odpowiada na obelgi Bahati’ego: „Żarty się skończyły, będziesz duszony.”
foto.: kswmma.com

Yannick Bahati szybko przyśpieszył od 0 do 100, co rusz atakując słownie Damiana Janikowskiego od pierwszego momentu promocji wspólnej walki na KSW 43. Wreszcie, medalista igrzysk olimpijskich powiedział dość w opublikowanym przez siebie video na mediach społecznościowych:

Yannick, kurwa przesadzasz już troszeczkę na tym internecie i w mediach. Przede wszystkim odniosę się do tego, że jesteś wielkim obsrańcem, krzycząc i rozpowiadając takie historie, że mnie zniszczysz, że zrobisz to. Kim ty w ogóle jesteś? Co ty osiągnąłeś w sporcie? Pisałeś, że chcesz do UFC, że to twoje marzenie. Przecież ty wyglądasz jak kupa, wielki wieloryb. Chude nogi masz, jak bocian. Mówisz, że jestem brzydki? Wyglądasz jak asfalt. Kto tu jest brzydszy niż ja? To po pierwsze. Po drugie i po trzecie: co osiągnąłeś w sporcie, że możesz mi tak ciupać, że możesz mi tak jechać? Wszystko fajnie elegancko, ale trochę przeginasz. Widzieliśmy się na media treningu i nim spojrzałeś mi w oczy za pięćdziesiątym razem, to nie wiedziałeś czy powiedzieć mi cześć, do widzenia, czy nie wiadomo co. Później próbowałeś mówić, że niby jakiś niski jest, mały. Żarty się skończyły „Black Mambo”. Zaraz zobaczysz, będziesz duszony kurwa wieśniaku.

Chwilę po publikacji, Damian usunął nagranie.

Podziel się ze znajomymi
  • 151
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vitot
Gość
Vitot

Damian Janikowski = Artur Binkowski
czyli ludzie, którzy niestety byli olimpijczykami, a swoimi prostackimi wypowiedziami pasują do najgłupszych meneli

SaW
Gość
SaW

Janikowski niczym team Gamrota pokazuje, że trash talk nie jest dla każdego i lepiej nie odpowiadać w emocjach, bo w emocjach buractwa nie da się ukryć.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

Mistrem trashtalku to on nie jest 😀 😀 Znająć życie, zaraz ktoś zaalarmuje debilow z osrodka monitorowania zachowań asfaltowskich i będzie afera. Później na pewno jakiś nadzór budowlany i zbada próbki asflaltu, czy nie ma jakis oszukanych domieszek. Gruba sprawa, nawet bociany sa w nią zamieszane.

Tomaso
Użytkownik
Tomaso

No cóż, ewidentnie puściły mu nerwy.

Ogólnie do tej pory Damian znosił te zaczepki, wydawało się, z olimpijskim spokojem. Ewidentnie to pokazuje, że trash talk Yannicka jak paskudny by nie był, działa na Damiana.

Tomaso
Użytkownik
Tomaso

Swoją drogą liczę, że porządnie wygwiżdżą we Wrocławiu Bahatiego.