Norman Parke w catchweight 73 kg na czerwcowym Brave 13 w Belfaście

24 Kwiecień 2018
0
Norman Parke w catchweight 73 kg na czerwcowym Brave 13 w Belfaście
foto.: kswmma.com

Bardzo interesująca informacja z obozu krewkiego Normana Parke, który po wielu latach zawalczy na własnym terenie w Północnej Irlandii. Już 9 czerwca wystąpi na Brave 13, która zorganizuje galę w Belfaście. Zawodnik tylko częściowo zdradził informację na swoich mediach społecznościowych, a następnie szybko ją usunął:

Ludzie, moja następna walka jest w czerwcu, w Belfaście. Teraz moi fani mogą przyjść i oglądać mnie na miejscu, rywal zostanie ustalony niebawem. Chciałbym walczyć z kimś z Wysp Brytyjskich lub z Irlandii, ale zobaczymy co się wydarzy.

Jedyna gala o której wiemy w tym terminie, to własnie Brave. Po szybkim kontakcie z matchmakerem, ten potwierdził udział Parke na jedną z dwóch walk wieczoru. Wg oryginalnego planu, wydarzenie miało mieć miejsce w Dublinie, ale Belfast w kontekście Normana brzmi jeszcze bardziej interesująco.

Reprezentant Irlandii Północnej jest po dobrym powrocie na ścieżkę zwycięstw, bo tydzień temu pewnie pokonał Łukasza Chlewickiego. Pojedynek standardowo odbył się z lekką dozą kontrowersji, bo Norman nie zrobił wagi drugi raz z rzędu. Pewnie właśnie dlatego jego kolejny pojedynek będzie w catchweight na 73 kg.

Podziel się ze znajomymi
  • 49
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o