TFL 14 na początku czerwca w Kraśniku. Sebastian Kotwica w walce o pas

10 Kwiecień 2018
0
TFL 14 na początku czerwca w Kraśniku. Sebastian Kotwica w walce o pas

Dobre wieści z obozu Thunderstrike Fight League, która po dużej imprezie na największej hali w Lublinie, szybko wzięła byka za rogi i rozpoczęła działania pod galę z numerem 14. Przed chwilą ogłoszono nawet dokładny termin, a mianowicie 9 czerwiec w Kraśniku. A skoro o Kraśniku mowa, to nie mogło zabraknąć lokalnego bohatera.

To Sebastian Kotwica (11-2), który rozpoczął zawodową karierę właśnie w TFL, zaliczając jedną porażkę i trzy zwycięstwa dla lubelskiej organizacji. W międzyczasie „podróżował” po największych federacjach w kraju, rozjeżdżając kolejnych przeciwników. Tylko kwestią czasu było, kiedy Thunderstrike sięgnie po niego w kontekście najwyższego odznaczenia i rzeczywiście:

Długo czekałem na szansę wywalczenia pasa mistrzowskiego TFL. Dla tej organizacji stoczyłem najwięcej walk w karierze i będzie to dla mnie szósty zawodowy pojedynek dla TFL. Do tej walki trenuję w USA w klubie JacksonWink MMA. Postawiłem wszystko na MMA i zrobię wszystko żeby trafić do UFC. Przygotowuje się w najlepszym klubie na świecie z czołówką światowych zawodników UFC. To będzie nie tylko walka o pas ale również walka o moje sportowe marzenia. Pamiętajcie że zawsze reprezentuję moje miasto Kraśnik i mam nadzieje, że zwycięstwo na mojej ziemi otworzy mi karierę w UFC. Do zobaczenia 9 czerwca na TFL 14 w Kraśniku.

Póki co, Kotwica trenuje w Albequerque, w Stanach Zjednoczonych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o