Zsolt Balla rywalem Silvy na Serbian Battle Championship 17. Jay nie rezygnuje z pasa KSW

18 Kwiecień 2018
0

#61 odcinek MMAnews Live odkrył m. in. karty odnośnie zbliżającego się pojedynku Jay’a Silvy, który już 28 kwietnia stoczy kolejny pojedynek na Serbian Battle Championship 17:

To Zsolt Balla, gość z Rumunii. Wygląda dobrze, trener przestudiuje jego styl. Ja muszę po prostu trenować i skupić się wyłącznie na swojej robocie.

Póki co, Silva będzie reprezentował UFD Gym w niemieckim Dusseldorfie i jak stwierdził dalej, to jedna z lepszych decyzji jakie podjął:

To najlepsze co mi się dotychczas przydarzyło. Jestem bardzo szczęśliwy. Wystarczy zejść na dół, jak w teamie Grega Jacksona. Przez pewien czas miałem szczęście, trenowałem w Kalifornii, ale odkąd poszedłem do wagi ciężkiej to zaczęło brakować mi sparringpartnerów. Waga ciężka jest interesująca, bo jedno uderzenie może zmienić przebieg walki, a ludzie są skłonni zapłacić więcej za takie pojedynki. Zarabiam dzięki temu więcej, więc to jest dobra sytuacja dla każdego.

W dalszej części rozmowy, Jay przekonywał nas że mistrzowski pas KSW cały czas jest w jego kręgu zainteresowań i jest bardziej gotowy niż zwykle.

Wrzucili mnie w pierwszym pojedynku w wadze ciężkiej pośród rekiny. Będę jak wieloryb i przejadę prosto przez nich. Pudzianowski, Phil De Fries, ktokolwiek.

Podziel się ze znajomymi
  • 52
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments