Babilon MMA 4 w Ełku już 8 czerwca. Kołecki ponownie w walce wieczoru

12 Maj 2018
0
Babilon MMA 4 w Ełku już 8 czerwca. Kołecki ponownie w walce wieczoru
foto.: boxingphotos.pl/Paweł Grabowski

Czwarta gala Babilon MMA nie zwalnia tempa. Choć harmonogram Tomasza Babilońskiego jest wyjątkowo napięty pomiędzy kolejnymi galami bokserskimi, a teraz również galami mieszanymi, organizacja przybiera nowy kierunek Ełk. Standardowo termin nie rozpieszcza, bo gala zapowiedziana na 8 czerwca, ale promotor nie zamierza poddać się bez walki:

Zdaję sobie sprawę z faktu, że dla wielu termin jest mocno zaskakujący. Sam miałem bardzo duży dylemat. Ostatecznie do zorganizowania gali przekonali mnie partnerzy biznesowi, którzy byli niezwykle zdeterminowani. Babilon MMA 4 odbędzie się dzięki nim. Szykuje się niesamowity weekend z MMA. Jestem przekonany, że kibice będą z tego powodu zachwyceni.

Galę standardowo zasili Szymon Kołecki, który ogółem stoczy swój czwarty pojedynek na kontrakcie z babilońskim. Dwukrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, pozostaje niepokonany od pięciu pojedynków i najwyraźniej pasuje mu mocne tempo pojedynków. Choć jest po pięciu dominujących zwycięstwach, samemu stwierdził iż potrzebuje jeszcze sporo doświadczenia, aby przejść poprzeczkę wyżej.

Poza Kołeckim, w Ełku wystąpią zawodnicy notowani w czołówce swoich kategorii wagowych w Polsce. Będą również lokalne talenty, jak i te dopiero wspinające się po szczeblach kariery, a całość będzie można śledzić na antenie telewizji Polsat.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o