Boxing Night 14: Piotr Hallmann wygrał z kontuzjowanym Damienem Lapilusem w niecałe pół minuty

26 Maj 2018
0
Boxing Night 14: Piotr Hallmann wygrał z kontuzjowanym Damienem Lapilusem w niecałe pół minuty

Na wczorajszej Boxing Night 14: „Narodowa Gala Boksu”, fani MMA mieli swój mały epizod w postaci pojedynku Piotra Hallmanna z Damienem Lapilusem, który na nowo otworzył dyskusję o ringu bokserskim w formule mieszanej. Walka trwała około 27 sekund, po których zawodnik przyjezdny leżał już za linami i z grymasem bólu trzymał się za uszkodzone kolano.

Pojedynek zaczął się od bokserskiego ataku Piotra, po którym Lapilus odpowiedział celnym kolanem, sklinczowanym przez Polaka. „Płetwal” rozpoczął marsz za plecy rywala, który w ferworze wyhaczonej nogi, ratował się ucieczką za liny. Obaj zawodnicy wypadli z pola bitwy, a po chwili widzieliśmy już tylko Francuza, który dawał wyraźne znaki iż nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Oto video skrót z akcji końcowej:

https://twitter.com/Jolassanda/status/1000076728763666432

W porannej rozmowie z Piotrem Hallmannem, ten krótko podsumował dla naszego portalu swoje wczorajsze wystąpienie:

Mam nadzieję, że nic się nie stało mojemu rywalowi. Zaszedłem za plecy, Damien zaczął uciekać z tych pleców i wypadł przez liny, po czym jeszcze mocniej poszedł za nie, żeby sędzia to wznowił od środka. Jego noga uwięzła, wykręciła i tak to wszystko wyglądało z mojej perspektywy. Niefortunna sytuacja, gdzie wina jest również w ringu, który nie jest stworzony do MMA. Teraz już mam wakacyjny nastrój, bo w poniedziałek wylatuję w celach prywatnych do Australii. Może za kilka dni pomyślę o kolejnym kroku i kolejnej walce.

Podziel się ze znajomymi
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o