Dana White skory do re-negocjacji z „wolnym od sterydów” Eddiem Alvarezem

07 Maj 2018
0
Dana White skory do re-negocjacji z „wolnym od sterydów” Eddiem Alvarezem
foto.: ufc.com

Były mistrz Bellatora Eddie Alvarez (29-5) otwarcie prowadzi swoją politykę kontraktową, określając swoją przyszłość w UFC jako niepewną, co potwierdził w rozmowie z ESPN:

Organizacja złożyła mi ofertę przedłużenia umowy, ale była bardzo nisko opłacalna. To nie było to, co miałem na myśli. Rozumiem i jest OK. Koniec końców usiądziemy i dojdziemy do porozumienia, z którego być może obie strony nie będą do końca zadowolone, ale przynajmniej będzie to porozumienie.

Doświadczony fighter wie dokładnie jak działa biznes MMA, a jego ostatni występ w którym przerwał pasmo 18 zwycięstw Justina Gaethje i jego status niepokonanego, to bardzo mocna karta negocjacyjna:

Moja ostatnia walka udowodniła, że nigdzie się nie wybieram. Z wiekiem jestem coraz lepszy. Myślę, że różnica między mną a innymi fighterami jest taka, że przez całą karierę byłem wolny od substancji dopingujących. Mnóstwo gości używa sterydów i nie są w stanie rywalizować w późniejszym wieku. Ja przez całe życie byłem naturalny.

Korzystając z chwili wytchnienia, Dana White w swoim stylu połączył przyjemne (mecz Boston Celtics w Filadelfii) i zamierza spotkać się z Alvarezem, aby jeszcze raz przedyskutować sprawy kontraktowe, o czym poinformował dziennikarz ESPN Brett Okamoto:

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o