DSF Challenge 16: Rewanż Bratkowicz vs Brice o pas, plus mistrzowskie Dudek vs Daschke

04 Maj 2018
0
DSF Challenge 16: Rewanż Bratkowicz vs Brice o pas, plus mistrzowskie Dudek vs Daschke

Zabrze doczekało się zaiste mocniejszej karty walk, niż lokalni fani mogliby przypuszczać. Do ogłoszonych wcześniej Michała Kity i Kamila Jenela oczekujących na rywali, do karty walk DSF KB Challenge 16 dodano dwa mistrzowskie starcia.

Pierwszy w kolejce będzie mistrz wagi cruiser Maksymilian Bratkowicz, który otrzyma szansę rewanżu za przegraną z Bricem Kombou w 2016. Od tamtego czasu, wrocławski fighter skupił się w 100% na sporcie i wszedł na wyższy poziom, by ostatecznie otrzymać swoją szansę na zdobycie pasa na swoim terenie, w starciu z Mateuszem Kubiszynem. Kombou z kolei ostatnio pokonał Piotra Strusa w głośnym pojedynku kickbokserskim na DSF w Dworze Mazowieckim. Zobaczymy jak jego rywal pokaże się w rewanżu ze świadomością, że już raz uległ pretendentowi.

Kolejnym pojedynkiem z pasem w tle, będzie Rafał Dudek, spora postać w kickboxingu, uczestnik światowego Glory i dwóch walk wieczoru DSF Challenge, które wygrał w dobrym stylu, gdy w Nowym Sączu pokonał m. in. Rafała Jackiewicza. Jego oponentem będzie rywal z historią – Jarosław Dashke, gdzie obaj panowie mierzyli się już czterokrotnie za czasów startów amatorskich. Ich dotychczasowy bilans to 2:2, ale po raz pierwszy zmierzą się już jako zawodowcy i to od razu o pas dywizji 71 kilogramów, która jeszcze nie ma swojego mistrza.

Podziel się ze znajomymi
  • 12
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o