FEN 21: Marcin Zontek liczy, że zdąży sięgnąć po najwyższe trofea

24 maj 2018
0

Marcin Zontek chwilę po ważeniu FEN 21, gdzie zmierzy się z doświadczonym Tonim Valtonenem. Na samym początku rozmowy jeszcze raz poruszyliśmy z zawodnikiem temat „catchweightu”, który został przez niego sprostowany względem słów z konferencji:

Dowiadywałem się, bo nie lubię niedomówień i ustaliłem, że propozycja catchweightu wyszła od organizatora. Przepraszam Toniego jeżeli go uraziłem, bo wyszło iż to organizator był pomysłodawcą tego przedsięwzięcia.

Od ostatniej walki na początku zeszłego roku, losy „Zontiego” w FEN do końca nie były jasne. Zawodnik wyjaśnił nam, co zdecydowało iż przyjął propozycję angażu na Wrocław:

Różnie bywa w głowie po przegranym pojedynku. Było trochę zawirowań, wypadek, kontuzja, budowa domu i człowiek reagował na to w różny sposób. W moim wieku u szczytu kariery trzeba walczyć blisko domu i tam gdzie płacą.

W kontekście poruszanego co rusz wieku 39 lat, reprezentant Jeleniej Góry najwyraźniej ma dla swoich fanów niespodziankę:

Jak miałem 30 lat to planowałem, że powalczę do 40-tki . Gdy już mam te 39 lat, to czuję się na o wiele mniej, a żona żartuje że mam mocne 15. Ja zakładałem, że to będzie 40 lat ale teraz niczego nie zakładam. Jeżeli będzie zdrowie i ochota do treningu, to jeszcze powalczę i spróbuję sięgnąć po najwyższe trofea.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x