Formela vs Brzezowski, Rutkowski vs Georgas i Niedzielski dodani do Babilon MMA 4 w Ełku

16 Maj 2018
0
Formela vs Brzezowski, Rutkowski vs Georgas i Niedzielski dodani do Babilon MMA 4 w Ełku

Organizacja potwierdziła naszą wczorajszą wczorajszą rozmowę z Tomaszem Babilońskim , który zakulisowo zdradził nam informację odnośnie długoterminowego kontraktu Daniela Rutkowskiego (5-2), którego realizacja rozpocznie się od czwartej gali Babilon MMA w Ełku. Radomski wojownik świetnie pokazał się na poprzedniej edycji na własnym terenie, a teraz zawalczy na wyjeździe z Aleksandrem Georgasem (9-5), z którym zmierzy się w kategorii 66 kg.

Georgas jeszcze do niedawna walczył dla FEN, a teraz delikatnie zmienił front po tym, jak Bartłomiej Kopera zgasił jego zapędy w 2 rundzie pojedynku. Nie zmienia to faktu, że podopieczny Grzegorza Jakubowskiego to cały czas niebezpieczny i rozwojowy zawodnik, który na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony przez nowym pracodawcą. Doświadczenie delikatnie będzie po jego stronie, a starcie będzie jednym z najważniejszych na karcie Babilon MMA 4.

W najnowszym komunikacie prasowym podano również Kacpera Formelę (7-1), który jest klubowym kolegą Georgasa. Zaledwie 22-letni „Polish Machida” również zadebiutuje na kontrakcie u Babilońskiego i na dziś dzień jest po świetnym ciągu trzech zwycięstw z rzędu. Utalentowany zawodnik Mighty Bulls Gdynia, mocno postawił na konfrontacje z zagranicznymi rywalami, choć 8 czerwca zmierzy się z Polakiem Adamem Brzezowskim (5-2). „Brooklyn” najwyraźniej ma ambitne plany na ten rok, bo po wakacjach ma już angaż na lokalnej Gali Sportów Walki 9 w Międzychodzie. Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie wygrane kończył zawsze przed regulaminowym czasem, szykuje się więc nie lada show.

Na koniec Piotr Niedzielski (9-4), który idzie śladem kolegów z Poznania i teraz również podpisał umowę z Tomaszem Babilońskim. „Niedziela” ma co robić w tym roku, bo to dopiero jego pierwszy pojedynek w 2018, a średnia na rok kalendarzowy w jego wykonaniu, zawsze zawierała solidne kilka pojedynków. Aktualnie jest po dobrej wygranej w Międzychodzie. Aktualna karta walk Babilon MMA 4:

93 kg: Szymon Kołecki (5-0)- TBA
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA

Bilety na galę można zakupić na www.eventim.pl w cenie od 40 złotych. Transmisja w telewizji Polsat.

Podziel się ze znajomymi
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x