Jorge Masvida: „Magny i Bisping to dwóch gości, z którymi mogę walczyć bez przygotowania.”

08 Maj 2018
0
Jorge Masvida: „Magny i Bisping to dwóch gości, z którymi mogę walczyć bez przygotowania.”
foto.: ufc.com

Krewki Jorge Masvidal (32-13) jest obecnie w dość trudnej sytuacji, bo po dwóch porażkach z rzędu, gdzie ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku. W rozmowie z mmafighting.com wyjaśnił, co trzyma go z dala od oktagonu UFC:

Musiałem poradzić sobie z kilkoma wewnętrznymi demonami. Miałem kilka urazów, które leczyłem od ostatniej walki do dzisiaj, żeby doprowadzić swój organizm na 100% po to, aby następnym razem być lepszym, silniejszym i szybszym.

Za kulisami pojawiła się informacja, że „Gamebred” może wrócić w walce na przetarcie w umownym limicie 180 funtów, gdzie miałby się zmierzyć z Neilem Magny. Ostatecznie, do spotkania między panami nie dojdzie a przynajmniej nie teraz:

Magny już dwa razy odmówił walki ze mną i zrobi to najwyraźniej po raz trzeci. Miałem wspomniane kontuzje, przez które nie trzymałem wagi i w zasadzie nie miałem zamiaru walczyć w maju, a nawet w czerwcu. Gdy pojawiła się okazja by się z nim w końcu zmierzyć, pomyślałem „pieprzyć to, biorę walkę.”

Najwyraźniej między nim a Magnym panuje jakaś kość niezgody, o której Jorge nie omieszkał opowiedzieć:

Byłem akurat po walce i zapytałem go czy szuka oponenta na kolejną. Zamiast powiedzieć mi zwyczajnie „nie”, naskoczył na mnie. Mógł powiedzieć tysiąc rzeczy, ale zamiast tego zachował się jak klaun. On i Bisping to dwóch gości, z którymi mogę walczyć bez przygotowania. Teraz przynajmniej wiecie, że w tym budynku jest jedna dziwka i ma na imię Magny. On jest pieprzonym tchórzem. Zrozumiałbym, że nie chce walczyć w 180 funtach, naprawdę. Nie liczę już na walkę 27 maja. W ogóle już nie będę się napalał na pojedynki i po prostu będę czekał.

Na koniec rozgrzał nadzieje fanów, dorzucając:

Pojawiło się nazwisko rywala, którym byłem bardzo podekscytowany, ale nie będę jeszcze rzucał nazwiskiem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o