Krzysztof Klaczek vs Sameer Alekozai oficjalnie na czerwcowym Cage Warriors 94 w Belgii

30 maj 2018
0

Zakulisowe informacje odnośnie kolejnego pojedynku Krzysztofa Klaczka (10-5), znalazły swoje oficjalne potwierdzenie. Przed chwilą, organizacja Cage Warriors ogłosiła udział Polaka na gali z numerem #94 w Belgii. Rywalem reprezentanta Konina/Poznania, będzie Sameer Alekozai (7-1), który do tej pory przegrał tylko raz w zawodowej karierze:

 Widziałem jego walki i wyciągnęliśmy z trenerem wnioski. W skrócie, mamy na niego przygotowany plan.

Patrząc na historię pojedynków Krzysztofa, na pamięć szybko przychodzi pojedynek w BAMMA z 2015, który był jednorazowym epizodem dla Klaczka. Tu prawdopodobnie będzie podobnie, choć pojawiła się perspektywa z widokiem na dłużej:

Myślę, że walka w Belgii będzie na jeden strzał, ale wszystko zależy od tego jak się zaprezentuję i wówczas będziemy mogli porozmawiać o dłuższym kontrakcie.

Dla tych z Was, którzy liczyli na szybsze rozpoczęcie 2018 przez Krzysztofa, zawodnik zdradził nam powody dla których 16 czerwca w Antwerpii stoczy dopiero pierwszą walkę. Powód jest całkiem prozaiczny:

Nie, po prostu rywale rezygnowali gdy usłyszeli, że chodziło o walkę ze mną. Miałem mieć jedną, później drugą walkę ale wypadały, To miały być gale w Polsce na początku roku, gdzie już miało dojść do skutku, ale ostatecznie tam nie pasowałem.

Podziel się ze znajomymi
  • 78
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x