Mistrz Gegard Mousasi chętnie podejmie rewanż z „czystym” Muhammedem Lawalem

autor:
26 Maj 2018
0
Mistrz Gegard Mousasi chętnie podejmie rewanż z „czystym” Muhammedem Lawalem
foto.: mmamania.com

Świeżo upieczony mistrz kategorii średniej organizacji Bellator Gegard Mousasi (44-6-2) po tym jak wstępnie zaakceptował pojedynek z Rorym MacDonaldem, szuka kolejnych wyzwań. Dreamcatcher przyznał dziennikarzom, że chciałby ponownie skonfrontować się z popularnym King Mo (21-7-0), choć zaznacza, że ten musiałby być zupełnie „czysty”.

Po dotkliwej porażce w turnieju wagi ciężkiej z Ryanem Baderem, Muhammed Lawal ogłosił decyzję o zejściu do kategorii średniej . Taki obrót spraw spowodował, że będący z życiowej formie Mousasi, chciałby spotkać się ponownie z Amerykaninem, aby pomścić jednogłośną porażkę z 2010 roku, której stawką był mistrzowski pas kategorii półciężkiej:

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że on nie może zbić do wagi średniej. Oczywiście jeśli zbiłby  do średniej, byłby dobrym pretendentem.

Nowy mistrz Bellatora zaznacza jednak, że Lewal miał styczność ze środkami wspomagającymi, dlatego ma pewne obawy co do ewentualnego rewanżu. Gdyby już miało do niego dojść, Mousasi chciałby mieć pewność uczciwości oponenta:

On jest światowej klasy wojownikiem. Był pierwszym facetem, którego naprawdę nie lubiłem, ponieważ był bardzo denerwujący. Ale szanuję go jako wojownika. Walczyliśmy w wadze półciężkiej. Był silny, był naprawdę silny. Ale tak jak powiedziałem, w następnej walce wpadł na sterydach. Jeśli będzie czysty, będzie pretendentem, na pewno.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x