Następny turniej Bellatora możliwy we wrześniu przyszłego roku wg Scotta Cokera

autor:
14 Maj 2018
0
Następny turniej Bellatora możliwy we wrześniu przyszłego roku wg Scotta Cokera
foto.: mmajunkie.com

Głównodowodzący organizacji Bellator, Scott Coker nie ukrywa, że aktualny „spektakl turniejowy” w kategorii ciężkiej spełnia jego oczekiwania. Idea ta powoli zaczyna nabierać kształtów na przyszłości, ponieważ dyrektor federacji zaczyna myśleć o kolejnym Grand Prix, które może odbyć się w przyszłym roku. Wstępnie także planowane są dany półfinałów obecnego turnieju, o czym informował na konferencji prasowej po gali z numerem 199:

Jestem podekscytowany faktem, że Fedor walczy z Chaelem Sonnenem. To będzie naprawdę fajna walka. Myślę, że to będzie bardzo interesujące jakie strategie obiorą Chael i Fedor, gdy będą ze sobą walczyć. Mitrione i Bader, to też będzie fajna walka. Myślę, że mamy dwie niesamowite walki półfinałowe i nie mogę się doczekać ich zwieńczenia we wrześniu.

Następnie Coker wybiega w przyszłość i wspomina o kolejnym turnieju, jednakże najpierw obecny musi dobiec końca:

Chcę najpierw przejść przez turniej wagi ciężkiej, ale uważam, że jest to dla nas świetny format i wierzę, że w MMA jest miejsce na turnieje. Myślę, że ten wielki turniej dowodzi, że warto to robić. Dla nas to wspaniałe, ponieważ wyłoni on naszego nowego mistrza wagi ciężkiej. Nie zdziwcie się, jeśli zobaczycie kolejny turniej w przyszłym roku.

A Wy, w jakiej kategorii wagowej najchętniej zobaczylibyście zmagania turniejowe?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o