Neil Magny vs Craig White zawalczą na UFC Fight Night 130 w Liverpoolu

autor:
15 Maj 2018
0
Neil Magny vs Craig White zawalczą na UFC Fight Night 130 w Liverpoolu
foto.: mmafighting.com/mmajunkie.com

Debiutującym z największej organizacji świata Craig White (14-7-0) zmierzy się z zaprawionym w bojach dla UFC Neilem Magnym (20-6-0). Panowie zmierzą się na gali UFC Fight Night 130 w Liverpoolu z datą 27 maja. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej.

Magny to weteran UFC, który dla tej organizacji stoczył już 18 pojedynków, z czego 13 zwyciężył. Amerykanin w ostatnich występach miewał się w kratkę, ponieważ w ostatnich czterech występach dorobił się bilansu dwa do dwóch. Najświeższym jego skalpem jest Carlos Condit, którego Magny przywitał po długiej przerwie, fundując Urodzonemu Zabójcy jednogłośną porażkę na UFC 219. Z kolei na gali z numerem 215, Neil poległ już w niecałe cztery minuty, dając się udusić trójkątem Rafaelowi dos Anjosowi.

White z kolei, to weteran organizacji Cage Warriors. Walijczk jest na fali czterech zwycięstw pod rząd, trzy razy poddając rywali i raz nokautując. W 2015 roku na gali Time of Masters 1: Pierwsza Krew zmierzył się z Oskarem Piechotą, uznając wyższość Polaka przez poddanie w nieco ponad minutę. Na UFC w Liverpoolu, przed 27-letnim zawodnikiem zadanie będzie niezwykle trudne, natomiast zwycięstwo może zapewnić mu miejsce w TOP 15.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o