Nick Diaz aresztowany pod zarzutem stosowania przemocy w rodzinie

26 Maj 2018
1
Nick Diaz aresztowany pod zarzutem stosowania przemocy w rodzinie

Czwartkowy wieczór zaskoczył fanów Nicka Diaza na całym świecie, gdy zawodnik UFC został aresztowany przez Policję w Las Vegas, pod zarzutem rzekomego stosowania przemocy w rodzinie. Stroną oskarżającą jest kobieta, która rzekomo miała być duszona przez popularnego fightera.

Wg źródeł amerykańskiego mmajunkie.com, policja w Las Vegas zareagowała na zgłoszenie telefoniczne, po którym wysłała na miejsce zdarzenia aż 12 jednostek służbowych. W cała historię wplątano również wątek kokainy, gdzie oficjalnie wiemy, iż Nick był mocnym zwolennikiem marihuany. Nigdy jednak nie było mowy o mocnych narkotykach, gdzie sportowiec był znany z restrykcyjnego podejścia do swojego organizmu.

Sporo niedomówień, niepotwierdzonych w 100% informacji, wśród których wiemy na pewno, iż Nick Diaz zostanie dzisiaj przesłuchany przez Sąd. Byłby to wyjątkowo pechowy zwrot akcji w sytuacji, gdy wszystko szło już dobrym torem w kierunku, w którym fani mieliby go w końcu zobaczyć walczącego ponownie.

Organizacja UFC opublikowała wczoraj oficjalny komunikat w sprawie, wg którego nie popierają wszelkiego przejawu przemocy poza oktagonem, wskazując jednocześnie na toczące się śledztwo. Do tego czasu, niewinny do momentu w którym nie udowodni mu się faktycznej winy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Primo
Primo
3 lat temu

Oho

Tagi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x