Norman Parke vs Myles Price w rewanżowym starciu na Brave 13 w Belfaście

autor:
14 Maj 2018
0
Norman Parke vs Myles Price w rewanżowym starciu na Brave 13 w Belfaście

Wcześniejsza znikająca wiadomość od samego Normana Parke (24-6-1/1NC) znalazła swoje potwierdzenie. Już 9 czerwca Stormin wejdzie do klatki na gali Brave 13 w Belfaście, a jego rywalem będzie Myles Price (10-6-0). Początkowo mowa była o limicie catchweight 73 kilogramów, natomiast ostatecznie pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej, do 155 funtów.

Pojedynek Parke vs Price będzie już ich drugim spotkaniem w klatce, bo pierwszy raz skonfrontowali się w 2010 roku, kiedy to Stormin zwyciężył w pierwszej rundzie przez duszenie gilotynowe. Następnie do ponownego zestawienia miało dojść rok później, lecz ostatecznie plany spełzły na niczym.

Parke zawita do oktagonu po dominującym zwycięstwie nad Łukaszem Chlewickim, którego bez problemów zdominował na KSW 43, wcześniej dwukrotnie odbijając się pasa kategorii lekkiej, który wciąż należy do Mateusza Gamrota.

Price będzie chciał przedłużyć ciąg zwycięstw do trzech, ponieważ aktualnie jest po dwóch wiktoriach pod szyldem BAMMA, kolejno z Mario Saeedem przez TKO oraz Philem Raeburnem przez jednogłośną decyzję.

Co-main event in Belfast v Myles Price, this is a rematch from a long time ago, we where scheduled to fight in 2011 but…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Poniedziałek, 14 maja 2018

Nasuwa się pytanie, czy tym razem Norman Parke zdoła wypełnić limit kategorii lekkiej. W ostatnich występach w KSW Irlandczyk miał problemy ze zbiciem ostatnich gramów (a nawet kilogramów), dlatego będziemy z niecierpliwością obserwować jak zaprezentuje się w dzień ważenia przed galą w Belfaście.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o