Oleksiejczuk vs Yakshuk, Kaczmarczyk vs Matuszek i Wojtaszek dodani do TFL 14

21 maj 2018
0
Oleksiejczuk vs Yakshuk, Kaczmarczyk vs Matuszek i Wojtaszek dodani do TFL 14

Dwa pełne zestawienia, plus kolejne nazwisko, dodano w ostatnich dniach do karty TFL 14 w Kraśniku. Z najważniejszych, ogłoszony wcześniej Cezary Oleksiejczuk (1-0), zmierzy się z nowo poznanym Vadzimem Yakshukiem (0-0). Białoruski zawodnik jest już przyzwyczajony do rywalizacji na polskiej ziemi, bo od dłuższego czasu trenuje w S4 Warszawa u Tomasza Janiszewskiego, który o swoim podopiecznym mówi w samych superlatywach:

Vadzim to bardzo solidny i niebezpieczny zawodnik, który będzie gotowy na wymagającego rywala. Możecie być przygotowani na solidną walkę.

Nie inaczej jest po drugiej stronie barykady, gdzie bardziej doświadczony Michał Oleksiejczuk, komplementuje brata Cezarego:

Oleksiejczuk Team w kooperacji ze Spartakus Cyców, nigdy nie wybiera rywali. Obecnie tworzymy świetny nowy klub na wysokim poziomie i dumnie reprezentujemy jego barwy. Zawodnicy S4 Warszawa zawsze są na wysokim poziomie sportowym, więc jesteśmy nastawieni na bardzo trudny bój. Będzie to starcie międzynarodowe, a w nas płynie biało czerwona krew. Kraśnik zna nasze nazwisko i jestem pewien, że będzie kibicował mojemu bratu tak samo głośno jak kiedyś mi. Trenujemy bardzo ciężko, ale oktagon zweryfikuje obydwu zawodników. Życzę im powodzenia i niech wygra lepszy.

Dalej, na karcie walk wystąpi dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata IMMAF Daniel Matuszek, który zmierzy się ze złotym medalistą Mistrzostw Europy Patrykiem Kaczmarczykiem. Matuszek przygotowuje się na co dzień w Artfight Rzeszów, a jego oponent reprezentuje barwy RKT Radom.

Ponadto, na karcie walk zobaczymy Oliwiera Wojtaszka, który 9 czerwca będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed lokalnymi fanami w Kraśniku. Reprezentant Kraśnickiem Akademiii Taekwondo, jest v-ce Mistrzem Polski juniorów w  swojej dyscyplinie. Niebawem oficjalnie poznamy nazwisko jego rywala.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x