Podsumowanie DSF Kickboxing Challenge 15 ze Sławomirem Dubą

19 Maj 2018
0

Sławomir Duba w obszernym podsumowaniu DSF KB Challenge 15, w którym rozpoczęliśmy od wygranej 3:2 w meczu Polska vs Litwa i towarzyszącymi meczowi emocjom:

To życie pisze na bieżąco scenariusz. Wydawało się, że pójdzie łatwo gdy było 2:0, a nagle było 2 do 2 i po tym Mirkowski przesądził walkę, po której wygraliśmy 3:2.

Zwieńczeniem była udana obrona pasa przez Jana Lodzika, który udanie stawił czoła niebezpiecznemu Żukowskiemu z Białorusi:

Obawy zawsze były. Osobiście cieszę się, że Jan wygrał, bo to nasz mistrz który walczył u nas od początku. Natomiast Żukowski odniósł się do punktacji, ale mistrza trzeba pokonać zdecydowanie i tak jest na całym świecie. Sędziowie sędziowali sprawiedliwe, bo obaj dostali kartki i do nich się nie można odnieść.

Nie zabrakło również słowa komentarza odnośnie kolejnego gorącego debiutu – Macieja Jewtuszki, który pokonał utytułowanego Roberta Krasonia:

Takie naciągane 3 plus lub 4 minus. Nawyki MMA pozostają i w chwili zagrożenia ta technika sama w ręce czy nogi wchodzi i są później takie niedociągnięcia. Myślę, że Maciej wykazał bardzo dużo serca i woli walki. Krasoń chyba przegrał to jeszcze w szatni, wyszedł bez woli rywalizacji. Dał się sprowokować, poza tym Irokez zdołał go zaskoczyć niestandardowymi technikami i Robert nie mógł się pokazać.

Skoro o debiutach MMA w kickboxingu mowa, to angaż Tomasza Kondraciuka, również rodzi ciekawe możliwości jak rewanż z Karolem Celińskim:

Jest taki pomysł i nie będę tego ukrywał. Kiedy? Nie wiem ale może w niedalekiej przyszłości.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o