Podsumowanie FEN 21 z Pawłem Jóźwiakiem: „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.”

26 Maj 2018
0

Zadowolony Paweł Jóźwiak po sportowym widowisku FEN 21, które wyjaśniło sytuację w poszczególnych dywizjach i dostarczyło przy tym mnóstwo pozytywnych emocji:

Zapowiadałem, że sportowo FEN 21 będzie wymiatał i tak było. Może nie mamy zawodników, którzy są zwierzakami medialnymi ale są sportowcami z krwi i kości. Jestem dumny z karty walk, bo pokazaliśmy prawdziwy sport.

Punktem kulminacyjnym gali był oczywiście pojedynek mistrzowski Andrzeja Grzebyka z Thiago Vieirą, który był pełen zwrotów akcji i spektakularnej końcówki. Ta wzbudziła dodatkowych emocji po przerwaniu sędziego:

Każdy promotor może być dumny po takiej walce wieczoru, gdzie były zwroty akcji. Niesamowite umiejętności obu zawodników, ale cieszę się że wygrał Polak i klątwa Brazylijczyków została przełamana. Tak dobrze się to oglądało, że pomimo iż jako patriota kibicowałem rodakowi, aż byłem trochę zły, że sędzia Piotr Michalak przerwał walkę. Miał do tego prawo, zawodnik nie bronił się ale Grzebyk też wcześnie pływał i sędzia pozwolił mu dalej walczyć. Thiago zrobił gardę i nie oddawał ciosów, ale to nie były uderzenia nokautujące. Pewnie Andrzej i tak by to zakończył, przez co mam mały niedosyt, ale cieszę się na końcu wygrał sport.

Z pewnością jednym z najjaśniejszych wątków gali, było starcie Tymoteusza Łopaczyka z Jackiem Jędraszczykiem, uznane przez nas w ciemno za najlepszy pojedynek wieczoru:

Młode wilki wkraczają do gry. Pokazali moc i klasę, oraz nieprzewidywalność tego sportu. Jędraszczyk miał wg mnie przewagę, ale Tymek niesiony dopingiem wygrał to niesiony dopingiem kibiców, zakończył walkę przed czasem. To jest piękno MMA, które tak wszyscy kochamy.

Choć wydarzenie dopiero się skończyło, medialna machina musi kręcić się dalej, a co za tym idzie – kolejne plany na następne edycje Fight Exclusive Night:

Pewne jest, że robimy dużą galę na jesieni a na dniach podejmiemy decyzję odnoście letniej edycji.

Więcej o poszczególnych jasnych punktach gali, w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o