Rafał Dudek przed walką o pas na DSF 16: „Mam kilka asów na Jarosława Daschke.”

11 Maj 2018
0

Rafał Dudek po konferencji prasowej przed DSF 16 w Zabrzu, gdzie pretendent odniósł się do zestawienia go z nowym nabytkiem organizacji Jarosławem Daschke:

Wszyscy wymagają od nas, żebyśmy mówili o sobie coś złego, ale ja mówię żeby zrobić z tego sport na najwyższym poziomie. Ostatnio walczyłem w marcu i cały czas podtrzymuję formę jaką miałem. Do zawodnika leworęcznego trzeba nieco inaczej poruszać i zadawać ciosy z prawej ręki. Mam kilka asów w rękawie, które wyciągnę. Mój rywal to utytułowany zawodnik, który ma mnóstwo walk amatorskich i to dla mnie spore wyzwanie.

Jak stwierdził dalej, własne doświadczenie było dla niego najlepszą nauką i nic tak nie uczy jak solidna lekcja pokory:

Trzeba na niego znaleźć sposób, na pewno go nie zlekceważę i sam już nie mogę się doczekać. Jeżeli kogoś zlekceważyłem w przeszłości i przegrałem, to dostawałem szału, nie mogłem usnąć i dlatego nie popełnię tego błędu. Szczerze to nie myślę o tym co zrobi Jarek, bo wówczas dałbym się wciągnąć w jego grę. Musze się skupić na tym co ja zrobię.

Na koniec, przyznał iż czuje się doceniony jako ten, któremu przyjdzie jako pierwszemu zawalczyć o mistrzowski pas w kategorii

Czuję się doceniony i cieszę się, że to Jarek jest moim rywalem. Stoczyłem 6 walk dla DSF, w tym 2 walki wieczoru. To będzie ciekawe zestawienie, a ja zasłużyłem na ten pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  • 54
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o